13 bodova manje od lpul i dve utakmice vise siti

kakav kraj aston villa - watford. gol u poslednjem 95. minutu! 👌🏾

Šoki

Dzaba vam don Karlo, uvek ćete biti mali komšija, sa gubitničkim mentalitetom..

Odgovori 6 37

Luka

ono kad se neko izvuce iz rupe posle 30 godina i kao vasionu da au osvojili, samo da molimo Boga da tot ne skocka tim ko ce ziveti od njihovih navijaca, oni 100 godina nista nisu osvojili 😂

10 8

Bobičiz

Dobro je, iskulirajte malo vi koji ste rodjeni u Liverpulu ili Mancesteru. Gori ste od ovih sto se svadjaju kao deca oko Partizana i Zvezde Crvene

0 0

zzip

90 minuta njukasl nije ni razmisljao da napadne i anceloti od opsade njukaslovog gola preda im loptu od 80og minuta,da cuva rezultat...dobije zasluzena 2 gola ni iz cega!

Antuntun

@Marko - imas srece sto VAR nije ponovio penal,koji su ove sezone ponavljali nekoliko puta iz istog razloga,ali ne i sitiju...zato je VAR najvece pojacanje,u zadnjih 30 godina,liverpula...i sudi se sve u korist liverpula,pa i ovakve stvari...namesteno prvenstvo!!!YNWA!!!

0 0

Đoković bolji od Krajinovića, sa Kepferom za polufinale

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Mastersa u Rimu pobedom protiv Filipa Krajinovića u dva seta, nakon velike borbe viđene posebno u prvom setu.

FIFA usvojila novo pravilo o promeni reprezentacije

Na 70. kongresu održanom u Ženevi Međunarodna fudbalska federacija usvojila je revolucionarno pravilo o promeni reprezentacije.

Maratonski set, dva brejka i pobeda Đokovića (VIDEO)

Novak Đoković je srpskom derbiju osmine finala Mastersa u Rimu savladao Filipa Krajinovića 7:6 (9:7), 6:3. Đoković u Rimu nikada nije ispao pre četvrtfinala u 14 nastupa na ovom turniru.