Hokej

24.02.2020 / 13.08

KHL: Neftehimik u produžetku bolji od Amura

Bejl: Motivisan sam, donosim pobednički mentalitet

Krilni napadač Garet Bejl kaže da je srećan zbog povratka u Totenhem, klub iz kojeg je 2013. godine prešao u Real Madrid.

Kovingtonu glavna borba, nokaut Hamzata za 17 sekundi!

Održana je poslednja UFC priredba u Las Vegasu pre povratka na "Fight Island" (Ostrvo Borbe) u Abu Dabi, a u glavnoj borbi posle više od dve godine čekanja konačno su snage odmerili omraženi rivali Kolbi Kovington i Tajron Vudli – slavio je Kolvington posle minut i 19 sekundi u petoj rundi.

Nadal: Velika vlažnost, nisam mogao da ga probijem

Posle poraza od Dijega Švarcmana (6:2, 7:5) u polufinalu Masters turnira u Rimu, Rafael Nadal priznao je da nije ni izbliza igrao na svom nivou.

Boston uzvratio udarac, zakuvava se finale Istoka

Košarkaši Boston Seltiksa savladali su Majami Hit sa 117:106 i tako su smanjili na 2-1 u pobedama u finalnoj seriji istočne konferencije NBA lige.

Pet golova i pobeda gostiju: Dalasu derbi sa Sportingom

Fudbaleri Dalasa pobedili su Sporting Kanzas Siti na strani u okviru MLS rezultatom 3:2.

Zmajevi pred Zvezdu: Da se nadigravamo!

Trener Voždovca Jovan Damjanović najavljuje otvoren meč protiv Crvene zvezde.

Šampion preokretom u derbiju započeo odbranu titule

Fudbaleri Porta pobedili su Bragu kod kuće u derbiju prvog kola Primeire rezultatom 3:1.

Ništa od treće u nizu: Rafin kraj u Rimu!

Španski teniser Rafael Nadal završio je učešće na Mastersu u Rimu u četvrtfinalu, pošto je bolji od njega bio Argentinac Dijego Švarcman u dva seta.

Kovačevi Kneževi pali u nadoknadi, Ren na vrhu

Fudbaleri Rena pobedili su Monako kod kuće u četvrtom kolu Lige 1 posle preokreta sa 2:1. Odlučujući pogodak postigao je Adrijen Trufe u 90+1. minutu.

PL pregled: Vrlo efikasna subota na Ostrvu (VIDEO)

U subotu su odigrana četiri duela Premijer lige, viđen je veliki broj golova, posebno u prva dva meča.

PSV u nadoknadi do tri boda za lak san Mvoga

Četiri meča drugog kola holandskog fudbalskog šampionata odigrano je u subotu. Najzanimljivije je bilo u duelu PSV i Emena u kome se na kraju radovao tim iz Ajndhovena.

Tobdžije jače udaraju od Čekićara, Arsenal dva od dva

Fudbaleri Arsenala pobedili su Vest Hem kod kuće u drugom kolu Premijer lige rezultatom 2:1.

Aspas doneo Selti pobedu protiv Valensije

U poslednjem subotnjem meču drugog kola Primere Selta je u Vigu savladala Valensiju 2:1.

Nula Verone i Rome, Džeko na klupi

U drugom meču nove sezone Serije A, Verona i Roma odigrale su bez golova.

Start Endesa lige u znaku Ljulja i Reala

Košarkaši madridskog Reala pobedili su Gipuskou na strani u prvoj utakmici nove sezone Endesa lige rezultatom 86:70.

Kad izgubiš opkladu: Andrea "nezaposlen" Doviciozo

Andrea Doviciozo objasnio je nakon subotnjih kvalifikacija zašto mu je na kombinezonu umesto "nesutrašiv" pisalo "nezaposlen".