You Tube

Tenis 19.01.2018 / 14:51

Ništa bez selfija: Orao oduševio Vila Smita na AO

Vida za SK: Vraćamo se na pobedničke staze

Defanzivac Domagoj Vida postigao je gol i nosio kapitensku traku u prijateljskoj utakmici između Hrvatske i Jordana (2:1). Igrač Bešiktaša je najavio 'juriš' na 6 bodova u preostala dva meča i plasman u polufinale Lige A Lige nacija .

Gol dana - Alfred Finbogason

Reprezentacija Islanda upisala je i treći poraz u Ligi A Lige nacija, a meč protiv Švajcarske dugo će pamtiti Alfred Finbogason. Napadač Augsburga je u 81. minutu postigao spektakularan pogodak za svoj tim, prvi u Ligi nacija.

Da li je moguće - promašaj dana na Grbavici! (VIDEO)

Fudbaleri Bosne i Hercegovine pobedili su Severnu Irsku u meču lige B Lige nacija sa 2:0 i na korak su do plasmana u elitnu diviziju. Pored dva gola Edina Džeke meč na Grbavici obeležio je i neverovatan promašaj rezerviste Gevina Vajta.

Španci pobesneli - da li je sudija oštetio Furiju?

Reprezentacija Engleske pobedila je Španiju u Sevilji sa 3:2 u meču Lige nacija, a domaći su u 64. minutu burno protestvovali posle duela golmana Pikforda i Rodriga. Domaći su tražili jedanaesterac, ali se sudija nije oglasio... Da li je Španija oštećena?