I ovaj pametuje. Balace sine, kad ti buses bio selektor ubaci i mene ako hoces. Do tada cuti.

Dare

Patak Dača

Ni meni!

Mesi sâm srušio Eibar

Fudbaleri Barselone ubedljivo su savladali Eibar rezultatom 5:0 u okviru 25. kola La Lige i na taj način pretekli Real po broju postignutih golova u istoriji španskog prvenstva, i sada ima jedan pogodak više od Madriđana.

Projektil Stivensa - golman nije stigao ni da reaguje (VIDEO)

Enda Stivens je postigao fantastičan gol za Šefild Junajted na meču sa Brajtonom, golman protivnika je bio potpuno nemoćan.

Partizan iz penala u 91. minutu izbegao poraz u Senti

Ekipa TSC povela je golom Vladimira Silađija u 68. minutu, ali su fudbaleri Partizana stigli do remija 1:1 zahvaljući pogotku Izraelca Nathka sa bele tačke u meču 22. kola Superlige Srbije.

Bizarni VAR obrt, nedovoljna golčina Stivensa (VIDEO)

U mečevima 27. kola Premijer lige odigranim u subotu popodne domaći su ostvarili tri pobede, a Šefild Junajted i Brajton remizirali su 1:1.

Mesi nemilosrdan prema Dmitroviću: Het-trik za poluvreme (VIDEO)

Leo Mesi je bio raspoložen za igru na meču sa Eibarom, u prvom poluvremenu postigao je tri gola.

Francuzima zlato u štafeti ispred Norvežana

Francuski bijatlonci trijumfovali su u štafeti 4x7,5 kilometara na Svetskom prvenstvu u italijanskom Antholcu.

Debakl Herte, Dortmund slavio u Bremenu

Ni smena trenera nije mnogo pomogla ekipi Herte, koja je na svom terenu doživela debakl u duelu 23. kola Bundeslige.

Jedriličari proglasili najbolje u istorijskoj godini

Jedriličarski savez je sačekao kraj Svetskog prvenstva u Melburnu na kojem je ugled Crne Gore branio Milivoj Dukić, a zatim dodelio nagrade najboljima u 2019. godini.

Remi Sutjeske i Iskre za radost Budućnosti

Odigrana su tri meča 21. kola šampionata Crne Gore u fudbalu, a u derbiju, Sutjeska je na svom terenu odigrala nerešeno 1:1 protiv Iskre. Takvom epilogu najviše su se obradovali fudbaleri Budućnosti koji u nedelju igraju protiv Koma.

"Magelan" Kaluđerović prvi strelac srpskog fudbala

Andrija Kaluđerović, povratnik u Rad i srpski fudbal, sa dva gola u prvom poluvremenu meča sa kruševačkim Napretkom postao je najbolji golgeter u istoriji Superlige.

Palasio u 94. minutu poklonio bar bod Mihajloviću

Fudbaleri Bolonje i Udinezea odigrali su nerešeno 1:1 (0:1) u prvom subotnjem meču 25. kola Serije A.

Lampard za SK: Do sada nismo bili toliko dobri

Menadžer Čelsija Frenk Lampard rekao je za Sport Klub posle trijumfa svog tima nad Totenhemom da je prezadovoljan kako je njegov tim odigrao.

Murinjo za SK: Napadamo igračima nižim od mene...

Menadžer Totenhema Žoze Murinjo kaže za Sport klub posle poraza od Čelsija 2:1 da realnost mora da se prihvati.

Cicipas na korak do odbrane trofeja u Marseju

Šesti teniser sveta Stefanos Cicipas plasirao se u finale turnira iz Serije 250 u Marseju, pošto je savladao Aleksandera Bublika sa 7:5, 6:3.

Kraft uzvratio udarac Gajgeru u Rašnovu

Austrijski ski skakač Štefan Kraft trijumfovao je na drugim individualnim skokovima koji su u okviru Svetskog kupa održani u rumunskom Rašnovu.

Avramovski čovek odluke u Velesu

Prvi strelac prvenstva Daniel Avramovski postigao je jedini gol u pobedi vodećeg Vardara na gostovanju Borecu 1:0 u prvoj utakmici 20. kola Prve lige Severne Makedonije.