Rukomet

02.10.2018 / 18.49

SEHA: Prva pobeda Nišlija, Vardar lako sa Vojvodinom

Dinamo jedva srušio Lavov, Vorskla gazi redom

Fudbaleri kijevskog Dinama pobedili su Lavov na svom terenu u trećem kolu ukrajinske Premijer lige rezultatom 3:1.

Novi vunderkind i dvaput Holand – pobeda Dortmunda

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su Borusiju Menhengladbah sa 3:0 (1:0) u poslednjem subotnjem meču prvog kola nemačke Bundeslige.

Slavio Palas: Noćna mora Junajteda na Teatru snova

Kristal Palas sa Old Traforda se vraća sa tri osvojena boda.

Zahavi stiže u PSV Ajndhoven

Eran Zahavi biće novo pojačanje PSV Ajndhovena, potvrdio je trener Rodžer Šmit.

Turska: Bajrakdar umirio Bešiktaš

Antalija je odnela bod sa teškog gostovanja u Istanbulu. Gosti su do izjednačenja protiv Bešiktaša stigli u 85. minutu preko Bajrakdara. Prethodno je u prvom poluvremenu Kajl Larin u 33. minutu doneo prednost timu Sergena Jalcina.

Viola ukrotila Bikove na otvaranju Serije A

Fudbaleri Fiorentine pobedili su Torino kod kuće na startu Serije A rezultatom 1:0.

Arteta: Sa Sitijem i Liverpulom možemo u jednom meču...

Menadžer Arsenala Mikel Arteta kaže da je njegovom timu potreban kontinuitet kako bi mogao da se bori za titulu u Premijer ligi.

Remi Maribora i Celja, šampion samo 2 boda iz 4 kola

Dva meča četvrtog kola Prve lige Slovenije odigrana su u subotu, oba su završena bez pobednika.

LŠ: Porazi Budućnosti i Podravke, bod za Krim

Rukometašice Budućnosti doživele su i drugi poraz u Ligi šampiona. Posle Podravke u Koprivnici (29:26), pognutih glava su napustile parket i posle duel sa ekipom CSKA iz Moskve u Podgorici – 25:22 (13:13).

Vakifbank ubedljiv protiv Turkiš erlajnsa

U meču trećeg kola turskog šampionata odbojkašice Vakifbanka savladale su Turkiš erlajns maksimalnim rezultatom.

Salcburg moćan i sa igračem manje

Iako su od šestog minuta igrali bez isključenog Andrea Ramalja, Salcburg je na domaćem terenu savladao Altah 4:1 u drugom kolu austrijske Bundeslige.

Žižić: Ako nisi plej-of tim, samo se juri što viši pik

Hrvatski centar Ante Žižić kaže da je brzo doneo odluku da pređe u Makabi, posle tri sezone u Klivlend Kavalirsima.

Kad je nemoguće objasniti kako je neko ovo uspeo da promaši

Na utakmici Hanza - Duizburg videli smo neshtatljiv promašaj, teško je objasniti kako neko neko u ovoj situaciji ne uspeda zatrese mrežu.

Slike iz striptiz bara za doživotnu suspenziju u Kini

Američki košarkaš Taj Loson doživotno je suspendovan od strane kineske CBA lige zbog objavljivanja nepropisnog sadržaja na svom Instagram profilu.

Kratko i jasno: "Bale is back"

U razmaku od 15 minuta, Totenhem je zvanično potvrdio dolazak dva igrača. Nakon potvrde transfera Serhija Regilona, potvrđen je i povratak Gereta Bejla u London.