Lazar Jovanović

08.10.2018 / 16.24

Kriziranje, dominiranje i “Pakovanje”

Penali Su Lutrija

Marez šutira penal grafika pre šuta pokazuje da je do tada imao tri promašaja od pet !?!? Mesi takođe vrlo slabo izvodi penale, Ronaldo isto. Pitanje je zašto im se dozvoljava da šutiraju kad realno nemaju pojma. Kako se šutira penal pogledati pod Širer....

Odgovori 6 1

Aleks

Gledaj ga sam , ali protiv PARTIZANA

3 1

Boris

Po cemu je Liverpul Siti bio los mec? Nije bilo golova? Pa sta. Presing, intezitet i ritam, tehnika svih 22 fudbalera nista?

Odgovori 2 20

mister x

pa svi smo ocekivali sanse, golove, lepe ppteze, a dobili smo kalco derbi od pre 15 godina

21 2

Kretenajic

tehnika je bila uzasna, mnogo gresaka, u prvom poluvremenu nije bilo ni sansi, ni suteva, nicega. Umeju utakmice koje se zavrse 0:0 da budu zanimljive, ali ova nije jedna od njih.

15 2

bajern

Ali koliko Kovac gresi, auuu, kao da nikada nije bio trener, igrac, nista

Odgovori 8 3

Kretenajic

ne moze on nista kada ga buse igraci. Mnogo sebi za pravo daju primadone poput Hamesa, u Junajtedu Pogbe, u Liverpulu do skoro Kutinjo, Azar svake druge godine u Chelsiju...

6 0

Skuni

Akcija arsenalovih igraca kod gola Ramzija je bila prava fudbalska poezija,videla se sva lepota fudbala!PSG igra fudbal sa druge planete,Pako Alkaser je vanserijski napadac samo Barsa nikako nije bila tim za njega! A Bajern mora da menja tim,kao prvo,dokle vise Roben i Riberi! Promasaj sa pojacanjima,kakav Gorecka,Gnabri,Sandro Vagner???!I kao drugo trener Bajerna mora biti iskjucivo nemac!

Odgovori 19 0

Kocha

PSZ uopste nije toliko bolji od Liona, kao sto pokazuje rezultat, samo je sve islo na njihovu vodenicu. Prvo se Fekir u trecem minutu povredio i izasao, PSZ je poveo iz penala, da bi do kraja prvog poluvremena koje je bilo egal, obe ekipe ostale sa po 10 igraca. Igra 10 na 10 je mnogo vise odgovarala PSZ-u, jer je Lion morao da napadne, a pozadi je ostao silan prostor za kontre Nejmara i Mbapea. Mislim da se ni bolji timovi od Liona u takvoj situaciji ne bi dobro proveli.

Odgovori 18 1

mica

brate ljudi su trebali deset sa im daju, imaju 30 bodova vise svake sezone i ti kazes da nisu mnogo bolji? mislis da bi na 11 na 11 lion bolje prosao?

2 4

pakovanje :))

ali neverovatno je da lik koji nije mogao sa loptom da se sastavi u barsi daje gol na 14 min u proseku

Odgovori 10 0

Kretenajic

Barsa je groblje igraca za mnoge.

6 1

Neko Tamo

Zvezda se obrukala u Parizu. Eto rekao sam. I šta sad?

Odgovori 3 5

izvucicemo se

pokazuje samo koliko si realan i koliko shvatas situaciju

5 2

milioner

konacno neizvesno u najjacim ligama. to je dobro za fudbal, videcemo da li ce iko uspeti da se odlepi u eng, spaniji ili nem ove sezone

Odgovori 13 0

Kavčič spasao osam meč lopti, ali je ostao bez US Opena

Slovenački teniser Blaž Kavčič eliminisan je u drugom kolu kvalifikacija za četvrti gren slem sezone US Open, pošto je poražen u dva seta od Japanca Jasutake Učijame 6:1, 6:4.

Gilbert: Kada je u formi, nema boljeg od Novaka

Nekadašnji četvrti teniser sveta Bred Gilbert kaže da je Novak Đoković toliko dobar teniser da ne može ni da se odredi koja mu je najbolja, a koja najlošija podloga.