Košarka

07.11.2018 / 10.52

Dončić - najbolji inostrani igrač protekle noći u NBA

FK na SK: Milkov odlazak u Partizan, analiza PL...

U emisiji FK na SK Boško Đuroviski je pričao o karijeri, Crvenoj zvezdi, odlasku brata Milka u Partizan... Analizirali smo sezonu u Premijer ligi, a 'dedi' je penale šutirao Vladimir Kuzmanović.

Ovo nije dovoljno za prekid meča? (VIDEO)

Navijači Erzuruma flašom u glavu pogodili su golmana Fenerbahčea Haruna Tekina u meču poslednjeg kola prvenstva Turske. Do incidenta je došlo posle gola gostiju iz penala, a Erzurum je porazom od Fenera značajno umanjio šanse da zadrži mesto u eliti.

Može Grin i do tripl-dabla i do "clutch" trojke (VIDEO)

Drejmond Grin nije samo specijalac za odbranu u timu Golden Stejta. To je pokazao fantastničnim nastupom u četvrtoj utakmici sa Portlandom gde je ubacio 18 poena, a u poslednjem minutu produžetka je pogodio ključnu trojku za trijumf.

Gde se do sada krio Majers Lenard? (VIDEO)

Majers Lenard nikada u karijeri nije postigao 25 poena za poluvreme, a to mu se desilo u četvrtom meču finala protiv Golden Stejta. Ovaj igrač Portlanda međutim nije dobijao loptu u ključnim momentima i Blejzersi su izgubili i završili porazom 4:0 finale Zapada.