Tenis

08.11.2018 / 02.43

Sjajan početak, ali kraj za Krstina u Urugvaju

"Imam 18/22 u LE, a kažu da nisam trener za Evropu"

Čelsi je izbacio Slaviju iz Praga u četvrtini finala Lige Evrope ukupnim rezultatom 5:3. Menadžer "plavaca" je prolaz u polufinale iskoristio da likuje pred novinarima.

Nagetsi traže brejk u Teksasu (UŽIVO)

Denver Nagetsi gostuju San Antonio Sparsima u trećoj utakmici u četvrtinalnoj plej-of seriji Zapadne konfenrecije. Dešavanja na toj utakmici možete uživo da pratite na sajtu Sport Kluba.

Šaras o suđenju: Da smo izgubili, plaćao bih kaznu

Šarunas Jasikevičius je bio zadovoljan onime što je njegova ekipa prikazala u drugoj utakmici plej-of serije protiv Fenerbahčea. Rezultat u seriji je sada 1:1 jer je Žalgiris slavio, a trener litvanske ekipe je kratko prokomentarisao i suđenje.

Gronk je ostavio veliki trag u Nju Inglandu, bukvalno!

Tokom prve utakmice Boston Red Soksa u novoj MLB sezoni, Rob Gronkovski i Nju Ingland Pejtriotsi su doneli Lombardijev trofej na stadion. Tom prilikom desilo se nešto zbog čega će Gronka zauvek pamtiti u Nju Inglandu.