Zao mi je sto se uvek i svuda najglasnije isticu ljudi koji se, ocigledno, apsolutno ne razumeju u stvari koje komentarisu.

Ti zaista nemaš stida ni malo. Bilo je ovih dana i duhovitih komentatra od strane Partizanovaca, ali ti si dno. Ajd' sad mmmrš odavde ! I da te ovde više ne vidim !

Familija

tvoje gluposti su svuda prosute na zvezdinim vestima mislim da ces se na kraju i potpisati kao balvan

5 0

Gandra

Verovao sam u ovog momka dok je bio u Radnickom molio sam Boga da dodje u czv i kad je dosao na svakoj utakmici gde je igrao czv je pobjedila fantastičan igtac volio bih da produži ugovor sa czv

Odgovori 23 2

Comi

Bravo majstore! Kakva dva gola i dalje ne verujem. Vidi se napredak i bices jos bolji sa jos vecim radom. Tu si gde si i iskoristi to za bolje sutra i dalje! Fantastican momak,u kojeg je slabo ko verovao da moze. Sad samo rad i veliki uspeh je tu! Srecno! Zvezda ooooooooo

'Uragan' poslao Hrvate u Ligu B

Fudbalska reprezentacija Engleske savladala je Hrvatsku rezultatom 2:1 u poslednjem kolu Lige nacija zahvaljujući golu Harija Kejna u 85. minutu, čime je napadač Totenhem prekinuo post od sedam utakmica bez pogotka u nacionalnom timu.

Kejn se prvo ispromašivao...

Engleski fudbaler Hari Kejn propustio je dve odlične prilike u 16. minutu utakmice sa Hrvatskom u Ligi nacija, a potom je doneo trijumf svom timu rezultatom 2:1 i plasman na završni turnir premijernog izdanja tog takmičenja.

Prvenac Klimova na otvaranju sezone

Ruski ski skakač Jevgenij Klimov ostvario je prvu pobedu u karijeri, pošto je slavio u poljskoj Visli, gde je startovalo novo izdanje Svetskog kupa.

Kejn: Pokazali smo karakter, zaslužili smo pobedu

Fudbaler Engleske Hari Kejn je otkrio da je bio razočaran posle propuštenih šansi u prvom delu utakmice protiv Hrvatske, ali da je znao da mora da ostane miran.