SK Podkast: Zvezdin krah i Partizanovo buđenje

ККЦЗ

Што се тиче коментарисања Звезде обојица сте танки, посебно Марко, боље да се држи Цедевите или да се мало боље припреми..

Odgovori 8 11

Doviciozo kao 'kišni čovek' u Valensiji

Vozač Dukatija Andrea Doviciozo trijumfovao je na Velikoj nagradi Valensije, poslednjoj trci ovogodišnjeg Moto GP šampionata, pošto se najbolje snašao u izuzetno teškim uslovima, po kiši, na stazi "Rikardo Tormo".

Markes u šljunku završio sezonu

Vozač Repsol Honde Mark Markes nije uspeo da završi poslednju trku sezone, tokom koje je osvojio sedmu titulu svetskog šampiona, pošto je izleteo sa staze u izuzetno teškim uslovima u kojima je vožena Velika nagrada Valensije.

'Uragan' poslao Hrvate u Ligu B

Fudbalska reprezentacija Engleske savladala je Hrvatsku rezultatom 2:1 u poslednjem kolu Lige nacija zahvaljujući golu Harija Kejna u 85. minutu, čime je napadač Totenhem prekinuo post od sedam utakmica bez pogotka u nacionalnom timu.

Kejn se prvo ispromašivao...

Engleski fudbaler Hari Kejn propustio je dve odlične prilike u 16. minutu utakmice sa Hrvatskom u Ligi nacija, a potom je doneo trijumf svom timu rezultatom 2:1 i plasman na završni turnir premijernog izdanja tog takmičenja.