Odbojka

09.11.2018 / 20:39

Odbojkašice Partizana sigurne protiv Tenta

Poraz Vojvodine od GOG, -5 golova pred revanš

Prvi od dva odlučujuća meča za plasman u EHF Kup nije prošao najbolje za rukometaše Vojvodine. U Novom Sadu bolji je bio GOG.

Perišić: Niko nije favorit protiv Engleske na Vembliju

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić rekao je pred meč Lige nacija protiv Engleske da je njegov tim loše startovao u tom takmičenju, ali da ništa nije izgubljeno.

Matić za SK: Pali smo, ali možemo da budemo zadovoljni

Vezista reprezentacije Srbije Nemanja Matić rekao je za Sport Klub da su Orlovi u utakmici sa Crnom Gorom pali posle primljenog gola, ali da su zasluženo pobedili i da svi mogu da bude zadovoljni njihovom igrom.

EP: Slovenija sigurno do pete pobede u kvalifikacijama

Košarkašice Slovenije slavile su u meču petog kola grupne faze kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv ekipe Finske rezultatom 88:68.

Četvrt miliona aplauza za nove šampione!

Preko 260.000 aplauza podrške prikupili su fudbaleri, fudbalerke i trener koji su pobedili u ovogodišnjem takmičenju adidas Tim sezone Sportifico talenata!

Federer: Saša nema razloga da se izvinjava

Na konferenciji za medije, Rodžer Federer je govorio o neobičnoj situaciji zbog koje je publika u O2 areni zviždala Aleksandru Zverevu, ali i o tome da jeste razočaran porazom ali je zadovoljan celom sezonom.

Zvižduci Zverevu: Da li ih je zaslužio? (VIDEO)

Deo publike u O2 areni u Londonu zviždao je Aleksaderu Zverevu tokom davanja izjave posle pobede nad Rodžerom Federerom u polufinalu završnog Mastersa. Povod je prekinut poen od strane Nemca tokom taj brejka drugog seta. Kako ocenjujete potez londonske publike?

Jovanović: Cedevita jača u svakom duelu - nedopustivo

Trener FMP Vladimir Jovanović rekao je posle poraza od Cedevite u meču osmog kola ABA lige da su neke stvari u tom duelu bile nedopustive za njegov tim.

Rajković: Nismo smeli da se povučemo, ali pobeda važna

Golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković rekao je posle pobede nad Crnom Gorom da je neophodno da tim bude koncentrisan svih 90 minuta.

EHF: Borac bolji od Vogošće u prvom meču

Rukometaši Borca slavili su kao gosti protiv Vogošće u prvom meču šesnaestine finala EHF Čelendž kupa.

Stipanović i stranci vodili Cedevitu, četvrti poraz FMP

Košarkaši Cedevite slavili su u meču osmog kla ABA lige protiv ekipe FMP rezultatom 95:81.

Sakupljač loptica je "kriv" za zvižduke Zverevu (VIDEO)

Taj brejk drugog seta između Rodžera Federera i Aleksandera Zvereva obeležio je i prekinut poen na 4:3 za Švajcarca. Zverev je zaustavio igru ukazujući da je sakupljač ispustio lopticu, pa je posle konsultacija sa glavnim sudijom poen ponovljen. Taj potez je izazvao kasnije zvižduke mladom Nemcu...

Krstajić: Mislim da smo zasluženo pobedili

Pres konferencija selektora Srbije Mladena Krstajića posle pobede protiv Crne Gore u Ligi nacija

Tumbaković: Dva brza gola poremete koncepciju

Pres konferencija selektora Crne Gore Ljubiše Tumbakovića nakon poraza od Srbije u Ligi nacija

Ljujić: Želimo da se borimo za Evropu

Srpski fudbaler Matija Ljujić uspešno je započeo sezonu u portugalskom Belenensešu, u koji je prešao ovog leta. Ljujić je tokom karijere promenio nekoliko liga i trenutno igra u najjačoj konkurenciji do sada.

Mugoša za SK: Kažu da možda nije bio ofsajd