Krstajić (malo) o taktici, Tadić o Mitrovom penalu

LjutaKrajina

Da bude prvi u ligi nacija 😂🤣.Pa ovaj covjen nije ni upucen da je liga nacija podeljena po grupama.Promasi ti Mladjo profesiju trebao si se okusati kao komicar,dobro si me nasmejao..

Odgovori 4 1

Hoakin Sančez - svetska klasa u 38. godini (VIDEO)

Hoakin Sančez, živa legenda Betisa, oduševio je het-trikom u pobedi nad Bilbaom, pogledajte kako je 38-godišnjak postigao tri gola za jedno poluvreme.

Dvostruka nepravda: Sudije ukrale Petsima dva tačdauna!

Besan je bio Bil Beličik, a kako i da ne bude. Sudije su oštetile Nju Ingland Petriotse u duelu sa Kanzasom, i praktično ih pokrale za dva tačdauna. Detaljnije ćete saznati ako pogledate ovaj video.

Neviđena drama i pobeda 49-ersa 48:46 (VIDEO)

Čal je bilo i simbolike u brojevima u pobedi San Franciska nad Nju Orleansom, nakon dramatičnog finiša 49-ersi su slavili sa 48:46, pogledajte finiš utakmice.

Bešiktaš do pobede u 5. minutu nadoknade (VIDEO)

Fudbaleri Bešiktaša ostvarili su novu pobedu u turskoj ligi i to na dramatičan način, pošto su postigli gol u petom minutu nadoknade protiv Kasimpaše.