Košarka

06.12.2018 / 10:42

Boban je "šifra": Visok je 245 cm (VIDEO)

Kolja

Bas ga briga lagano ce da igra svaku sedmu utakmicu i u svakoj ce da da za 10 minuta 15 poena i tako moze do 44 godine.A onda na pecanje sa 30 miliona u dzepu.Ionako ga nikad niko nece shvatiti ozbiljno u onom cirkusu i dati mu pravu sansu.Ovako mu je super.Obozavaju ga navijaci sirom amerike bas zato sto retko igra.Pa kad udje to je atrakcija.Njega realno ne zanimaju trofeji u Evropi da bi se vracao.Teo je druga stvar.

Видовита орка

Правац Кинкси! Фали им центар ко Луни, Слоба!!!

14 8

wuk

... u Zvezdu!

11 7

Gandra

Gledao sam mecnocas, i bez da budem pristrasan, Clipersi su mogli da pobede jedino u slucaju da je Boban ostao da igra do kraja meca, ali pametni Dok Rivers ga je izveo iz igre 9 minuta pre kraja. Boban je nocas bio stvarno dobar i ofanzivno i defanzivno. Harel je jako dobar centar, ali za Gortata Boban je izmislio kosarku.

Odgovori 69 1

Muta Gonzales

Nisam gledao utakmicu, ali se na osnovu teksta nameće pitanje njegovom treneru. Zasto Bobi nije ulazio u drugom poluvremenu u igru?

Odgovori 62 1

sasa

@Muta Gonzales - trener Memdisa je uvideo ako igra sa klasicnim centrom da nema sanse sa Bobijem, promenilu su taktiku sa brzom rotacijom i Rivers je morao da izvuce Bobija...

3 10

valdy

al su ga tukli.

Odgovori 18 2

Dado

A svqka cast, ali covjek jednostavno premalo igra. Nije da ne moze, ali mu je puno puta sve prebrzo. Steta, momak je odlican

Odgovori 27 1

Rale

11-12 bacanja...mogu da mu pozavide svi na svetu. Bravo kraljino!

Odgovori 91 1

Bogi013

Dobija vise minuta ali je malo ekipa gde moze da igra . Velika vecina ekipa igra brzu kosarku a to Bobiju nikako ne lezi

Odgovori 34 8

Juli

Bobi jednostavno koliko dobro zna odigrati utakmicu dobru za 15 min tako isto zna stvoriti velike probleme svojoj odbrani protiv timova koji igraju brzu ofanzivnu igru.U evropi da je igrao citavu karijeru, recimo u Realu, bio bi sigurno u konkurenijij za najboljeg centra svoje generacije.

Odgovori 92 3

Morbidne pretnje Di Vaju i direktorima Bolonje

Nezadovoljni navijači Bolonje uputili su bizarne pretnje trojici funkcionera svog kluba posle serije loših rezultata u ovoj sezoni.

Kingsi ispustili Ratnike, Beli i Bogdan ukupno 30 poena

Šampioni NBA lige Golden Stejt Voriorsi su savladali Sakramento Kingse u gostima rezultatom 130:125 posle neizvesne i uzbudljive završnice.

Maestralni Jokić na granici tripl-dabla protiv Oklahome

Košarkaši Denver Nagetsa pobedili su na svom parketu Oklahoma Siti Tander rezultatom 109:98, uz sjajnu partiju srpskog centra Nikole Jokića.

"Dešan me ne zove u reprezentaciju iz ličnih razloga"

Defanzivac Mančester Sitija Ajmerik Laport izjavio je za španske medije de ne postoje sportski razlozi zbog kojih ne bi bio pozvan u reprezentaciju Francuske, već da selektor Trikolora Didije Dešan ima nešto lično protiv njega.