Odbojka

06.12.2018 / 14.47

CEV Kup: Kraj evropske priče za Jedinstvo

Benčićevoj turnir u Dubaiju

Švajcarska teniserka Belinda Benčić osvojila je turnir u Dubaiju pobedom u finalu nad Čehinjom Petrom Kvitovom sa 2:1.

Đere bez borbe u finalu!

Srpski teniser Laslo Đere plasirao se u finale turnira u Rio de Žaneiru, pošto mu je Slovenac Aljaž Bedene predao meč bez borbe zbog povrede zadnje lože.

Cicipas na Kukuškina za trofej u Marselju

Grčki teniser Stefanos Cicipas savladao je Davida Gofana sa 2:0 u setovima i plasirao se u finale turnira u Marselju.

Šini nosio Aberdin u Pertu

Fudbaleri Aberdina savladali su Sent Džonston rezultatom 2:0 u okviru 27. kola Premijer lige Škotske.

Jedan čovek je dovoljan - Mesijev preokret u Sevilji

Sevilja je dva puta vodila protiv Barselone, ali jedan čovek je bio dovoljan za potpuni preokret. Leo Mesi je sa dva gola u drugom poluvremenu doneo pobedu gostima, koju je overio Luis Suarez. Argentinac je na ovom meču stigao do het-trika.

Čempionšip: Pobede vodećih Lidsa i Noriča

Vodeći timovi Čempionšipa Lids i Norič ostvarili su pobede u 34. kolu igranom u subotu.

Šou Lea Mesija za preokret i trijumf Barse u Sevilji

U derbiju 25. kola španske La Lige fudbaleri Barselone savladali su Sevilju u gostima nakon preokreta rezultatom 4:2.

Tehnika poranila, prskalice prekinule meč (VIDEO)

Utakmica Bornmut - Vulverhempton neočekivano je prekinuta u šestom minutu nadoknade, kada su prskalice iznenada proradile, izgleda da niko nije mogao predvideti da će meč biti ovoliko produžen...

Rebec napustio FMP: Gipuskoa sledeća stanica

Slovenački košarkaš Matic Rebec napustio je FMP iz Železnika i u narednih nekoliko dana potpisaće ugovor sa španskom Gipuskoom iz San Sebastijana.

Fenomen "Mali pauk" stigao i u Lids (VIDEO)

Lids je u duelu Čempionšipa savladao Bolton 2:1 neobičnim golom Makedonca Alijoskog, a igrači domaćeg tima ovaj gol su proslavili na prepoznatljiv način, koreografijom "Mali pauk" koja je postala hit na društvenim mrežama na Balkanu, i proširila se sve do ostrva.

Svrake lako sa Terijerima, penali za remi u Bornmutu

Odigrane su još dve utakmice 27. kola Premijer lige, pobedu je ostvario Njukasl, dok su Bornmut i Vulverhempton remizirali.

Nordsjeland ubedljiv protiv Vejlea

Fudbaleri Nordsjelanda slavili su u meču 23. kola danske Superlige protiv ekipe Vejlea rezultatom 3:0.

ATP Marsej: Kukuškin siguran za mesto u finalu

Kazahstanski teniser Mihail Kukuškin plasirao se u finale ATP turnira u Marseju. On je u polufinalu bio bolji od Francuza Uga Umbera u dva seta, 6:4, 6:4.

BL: Martines srušio Hertu, Menhengladbah posrće

Fudbaleri Bajerna savladali su Hertu rezultatom 1:0 u okviru 23. kola Bundeslige i tako se izjednačili sa Borusijom Dortmund na čelu tabele, ali njihov veliki rival ima utakmicu manje.

Rambo Petković: Tražili su novac za nastup na SP 1998.

Bivši srpski ofanzivni vezista Dejan Rambo Petković otkrio je za brazilski "Globo Esporte" da je razlog zašto nije igrao na Svetskom prvenstvu u Francuskoj uslov da svoj nastup plati.

Kad Mesi uhvati volej na levicu, zna se - golčina!

Leo Mesi postigao je još jedna fantastičan gol u svom stilu, na utakmici sa Seviljom zatresao je mrežu šutem iz voleja sa oko 12 metara. Uhvatio je loptu nakon centaršuta sa leve strane, golman Sevilje jednostavno nije imao šanse...