Sauron RSCZ

Pregazite momci taj JSD 2 u crveno-beloj Republici Srpskoj!

Odgovori 14 4

Marušić i Tumba: Mirno i fokusirano do cilja

Seniorska reprezentacija Crne Gore odradila je trening na stadionu „Vasil Levski“ u Sofiji uoči premijernog meča u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2020. godine sa selekcijom Bugarske.

Kopa Sudamerikana: Fluminense preživeo Čile

U revanš meču prve runde Kopa Sudamerikana brazilski Fluminense slavio je u Čileu 2:1 protiv Antofagaste i izborio plasman u šesnaestinu finala.

Kingsi bolji od Mevsa, dabl dabl Dončić, bledi Srbi

Sakramento Kingsi ostavili su živim plej-of nade, pošto su savladali kod kuće Dalas Maverikse 116:100. Bio je to duel, sa jedne strane Luke Dončića a sa druge Nemanje Bjelice i Bogdana Bogdanovića.

Donin popravni: Vekićeva u drugom kolu Majamija

Posle eliminacije u prvom kolu Indijan Velsa Dona Vekić uspela je da se konsoliduje i zabeleži očekivan trijumf na startu turnira u Majamiju pošto je u dva seta savladala špansku teniserku Saru Soribes-Tomo 6:3, 6:3.