Košarka

11.01.2019 / 21.59

Kol za SK: Ovako je slađe i bolje

Mangaš

Čuš Džekson igrao odlično u oba pravca?! Promaja duvala u odbrani kad je on na parketu.. NAPRIJED BUDUĆNOST!

Odgovori 0 2

golman65

bravo mali ti i kad igras lose kao u prvom delu ti si prevaga na terenu,kapa dole

Odgovori 24 4

Sasnovič prejaka za Hercog, osvojila samo pet gemova

Slovenačka teniserka Polona Hercog završila je takmičenje na startu WTA turnira u Bronksu, pošto je u dva seta ubedljivo poražena od Beloruskinje Alijaksandre Sasnovič 6:3, 6:2.

Fali Tomane: Tondela do gola tek posle 174 minuta

U poslednjem meču drugog kola portugalskog šampionata Tondela je na svom terenu poražena od Portimonensea 2:1.

Ni De Hea ni VAR ne mogu Nevešu ništa (VIDEO)

Utakmicu između Vulverhemptona i Mančester Junajteda obeležio je detalj iz 55. minuta i fantastičan izjednačujući gol Rubena Neveša. Čak je i VAR konsultovan, ali se ispostavilo da je sve bilo čisto.

Bomba Neveša, "Pogbin" penal, podela bodova na Molinju

U poslednjem meču drugog kola Premijer lige Vulverhempton i Mančester Junajted podelili su bodove, odigravši 1:1 u utakmici punoj uzbuđenja.