SK

11.02.2019 / 16.57

Završena obdukcija: Sala preminuo od povreda glave

SL: Radničkom derbi sa Zvezdom, furiozni crno-beli

U derbiju sedmog kola Superlige za vaterpoliste Radnički u Kragujevcu je savladao Crvenu zvezdu 13:12. Partizan je na svom bazenu savladao Naisu 8:7, uz fantastičnu igru u poslednjoj četvrtini.

Porazi Sarajeva i Zrinjskog, remi Radnika

Zanimljivi rezultati u 27. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine. Vodeći tandem Sarajevo - Zrinjski doživeo je poraze, Željezničar ubedljivo trijumfovao protiv Krupe, a Radnik igrao nerešeno.

Sosijedad se poradovao, ali stotinak sekundi kasnije...

Real Sosijedad je svega dva minuta bio u egalu protiv Barselone, nakon što je Huanmi izjednačio, već u sledećem napadu Đordi Alba je postigao gol za pobedu Barse.

Barsini defanzivci kao ofanzivci, titula na vidiku

U poslednjem meču subotnjeg programa 33. kola La Lige Barselona je na svom terenu savladala Real Sosijedad 2:1 i napravila još jedan korak bliže novoj tituli.