Sikći

Pa pošto imaš problema sa videom, ti idi pa se žali YouTube-u.

2 0

sizif

@ sada ima da gledate kako Novak Đoković igra simultanku sa teniserima i oni biće sretni ako uzmu set.

4 0

Neshvatljiv promašaj napadača od 80 miliona € (VIDEO)

Arsenalov napadač Nikola Pepe imao je veliku priliku svoj tim da dovede u prednost u duelu sa Šefild Junajtedom, ali se u 21. minutu obrukao. Igrač plaćen 80 miliona evra je promašio nemoguće.

Muset izbacio Arsenal iz top 4 (VIDEO)

Fudbaleri Šefild Junajteda pobedili su Arsenal 1:0 u poslednjoj utakmici devetog kola Premijer lige. Tobdžije su doživele prvi poraz još od avgusta, odnosno drugi u sezoni.

"Sve je u redu osim mog zdravlja i Jankerove frizure"

Trener Partizana Andrea Trinkijeri pred meč 4. kola Evrokupa protiv Lokomotive smatra da je ruski tim najbolji u takmičenju kada je na maksimumu. Duel iz dvorane Pionir u utorak u 20 časova gledajte na Sport Klubu 1.

Rodžer oduševio publiku i izgubio samo tri gema (VIDEO)

Švajcarac Rodžer Federer pobedom je obeležio svoj 1500. meč u karijeri. Treći teniser sveta plasirao se u osminu finala turnira u Bazelu, pošto je savladao kvalifikanta Petera Gojovčika sa 6:2, 6:1.