Dzile

Kad ono Op, dodaj, ne driblaj 😂

Odgovori 13 0

0.4... Hladnokrvni Lilard i ludnica u Portlandu (VIDEO)

Košarkaši Portlanda pobedili su Oklahomu 118:115 u petoj utakmici prve runde plej-ofa i plasirali se u polufinale na Zapadu, a neverovatan koš odluke postigao je Demijan Lilard u poslednjoj sekundi. Bek Blejzersa je meč završio sa 50 poena, što je novi rekord franšize u doigravanju.

Kako su Jokić i Mari razmontirali Sparse? (VIDEO)

Nikola Jokić i Džamal Mari bili su najzaslužniji za pobedu Denvera protiv San Antonija 108:90 za vođstvo u seriji 3-2. Srbin je postigao 16 poena (5/11 iz igre, 2/4 za tri, 4/4 slobodna bacanja), uz 11 skokova, 8 asistencija, a u poslednjoj četvrtini nije ulazio u igru. Mari je dodao 23 poena.

Eriksonova razorna 'levica' gura Pevce u LŠ (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema pobedili su Brajton 1:0 u 33. kolu Premijer lige, a Pevcima je izuzetno važna tri boda u borbi za plasman u Ligu šampiona obezbedio Kristijan Eriksen sjajnim pogotkom sa velike udaljenosti.

Gol sezone? Četiri Dmitrovića ovo ne bi odbranila

Fudbaleri Ueske pobedili su Eibar 2:0 u 34. kolu La Lige, a oba pogotka domaćeg tima bila su spektakularna. Pogotovo gol Ezekijela Avile u 57. minutu koji bi mogao da konkuriše i za najlepši ove sezone. Srpski golman Marko Dmitrović bio je apsolutno nemoćan.