Izaberite najbolju odbranu 31. kola Premijer lige

Bane Bumbar

Pikford-poslednja odbrana

Odgovori 7 0

Navijači Dinama prekinuli meč (VIDEO)

Kod rezultata 3:0 za protivničku ekipu, prekipelo je navijačima bukureštanskog Dinama, koji su utrčali na teren i prekinuli meč prvenstva Rumunije. Prekid je trajao 20-ak minuta, a domaćin Vitorul je do kraja postigao još dva gola. Pogledajte fantastičan peti gol sa 30 metara.

Ne, to nikako nije bilo obično finale... (VIDEO)

Novak Đoković je u nedelju u Londonu osvojio petu titulu na Vimbldonu. U nezaboravnom finalu pobedio je Rodžera Federera u pet setova i stigao do 16. Gren slem trofeja u karijeri.

Loptica u telo, prekorni pogled, bez izvinjenja (VIDEO)

Jedan od zanimljivijih poena u finalu Vimbldona između Novaka Đokovića i Rodžera Federera desio se u 13. gemu petog seta. Oba igrača su bila na mreži, Novak je gađao Rodžera u telo i osvojio poen, posle čega je usledio prekorni pogled Švajcarca, ali ne i Đokovićevo izvinjenje.