Zimski

23.03.2019 / 16.16

Stina Nilson odsprintala i Johaugovu u Kvebeku

Budućnost ponovo na plus osam, nova pobeda Rudara

Kompletirano je 21. kolo šampionata Crne Gore u fudbalu. Rudar je kao gost pobedio OFK Titograd sa 3:1, dok je Budućnost opravdala ulogu favorita protiv Koma – 2:0.

Raonić od meč lopte do poraza od Opelke

Miloš Raonić poražen je u polufinalu ATP turnira u Delrej Biču.

Uživo: Gruzija se vratila, Orlovi na -2

Košarkaška reprezentacija Srbija se od 17 časova sastaje sa Gruzijom u drugom kolu kvalifikacija za Evrobasket 2021. godine.

Dva poteza su bila dovoljna Heraklesu da sruši Ajaks

Herakles je napravio veliko iznenađenje savladavši Ajaks na svom terenu, i to iz akcije u dva poteza, golman je bio asistent a strelac sjajnog gola bio je Siril Desers.

Golmanova asistencija za pobedu Hereklesa protiv Ajaksa

U poslednjem duelu 24. kola holandske Eredivizije Herakles je iznenadio i savaldao Ajaks. PSV slavio u derbiju, AZ siguran.

Batistuta čestitao Ronaldu, ali...

Napadač Juventusa Kristijano Ronaldo imao je značajan doprinos u subotnjoj pobedi Stare dame protiv SPAL rezultatom 2:1.

Kvartararo najbrži, Honde na 14. i 19. mestu

Drugog dana Moto GP testiranja u Kataru Fabio Kvartararo bio je čovek koga su svi pokušavali da stignu.

Diskutabilan penal za Fener i sarkastičan aplauz sa sudiju (VIDEO)

Na velikom derbiju Fenerbahče - Galatasaraj sudija je svirao kranje diskutabilan penal za domaćina, pogledajte celu situaciju...

Hercog bez druge runde u Dohi

Slovenačka teniserka Polona Hercog poražena je na startu WTA turnira u Dohi. Od nje je bolja bila Alison Van Ujtvank u dva seta, 6:2, 6:2.

Espanjol tone: Valjadolid ostvario važnu pobedu

Fudbaleri Valjadolida savladali su na svom terenu Espanjol sa 2:1 u meču 25. kola La Lige.

Mura sa igračem manje savladala Domžale

U nedelju je kompletirano 21. kolo Prve lige Slovenije. Pobede su upisali Bravo i Mura.

Kiks Rendžersa, Seltik preokretom do nova tri boda

Dva meča 28. kola Premijeršipa odigrana su u nedleju. Sent Džonston u Rendžers odigrali su nerešeno, dok je Seltik pred domaćim navijačima dobio Kilmarnok.

Rusi preko Makedonaca stigli do prve pobede

Košarkaši Rusije zabeležili su prvu pobedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvi, pošto su u drugom kolu grupe B pobedili selekciju Severne Makedonije sa 77:67.

Portugalsko-meksička veza donela Vulvsima novu pobedu (VIDEO)

Vulverhempton je savladao Norič sa 3:0, dvostruki strelac bio je Dijogo Žota, treći gol postigao je sjajni Raul Himenez.

BiH Kup: Boskeri Crne Gore osvojili pet medalja

Bokserska reprezentacija Crne Gore učestvovala je na međunarodnom turniru “BiH Kup 2020”, u Etno selu Stanišići, na kojem su osvojila pet medalja.

Rapid u trećem minutu nadoknade "iščupao" bod (VIDEO)

Rapid iz Beča na gostovanju Hartbergu stigao je do boda pogotkom u trećem minutu nadoknade, i to posle izvedenog kornera.