Savić: Oholi Enlezi, ali su shvatili poruku

Stiv Mekvin

Boli njih k za cg vi ste za njih radnici na plantazi.

Odgovori 11 1

Lane

Haha..kaze u prvom poluvremenu nisu nista uradili sem ta dva gola..haha..ee Mugosa,Mugosa..

Odgovori 4 1

Back in Black

Kakva bre poruka demolirali vas a jos vam sledi kazna zbog rasizma ima da se pušite.

Odgovori 19 6

Kilo

Hahaha kako je ovo smijesno kaže englezi shvatili poruku oni pobedili 5 - 1 izgleda da su dobro shvatili

Odgovori 27 6

Atl. Madrid

Henderson takva klasa od igrača 😂

Odgovori 21 4

Никола

Tako je to kad razbijas svoju zemlju i cepkas je. Onda kao satelit-drzava sluzis za punjenje i glasanje u NATO-u !

Odgovori 46 10

Idi Begaj

Бла бла трођ

8 9

Petar

Ajde bre ne lupetaj. Ovde se komentariše fudbal a ne politika. Idi na Informer i Kurir pa tamo deli teorije sa svojim istomišljenicima.

12 4

"Puna dvorana navijača Partizana? Lepo je igrati..."

Krilni košarkaš Crvene zvezde Dejan Davidovac je posle poraza od Asvela u 7. kolu istakao da je njegov tim loše igrao, ali i da veruje da se to neće odraziti na sledeće utakmice. Crveno-beli već u nedelju gostuju Partizanu u Štark areni.

Željko: Nimalo ne volim kada se igrači ne trude

Fenerbahče nastavlja da gubi u Evroligi, a Željko Obradović je prema svojim igračima tokom poraza od CSKA u petak bio kritičniji nego ranije. Nakon utakmice otkrio je novinarima i razlog ljutite reakcije na jednom tajm-autu u trećoj četvrtini.

Cicipas: Nisam bio spreman da ‘umrem‘ na terenu

Grčki teniser Stefanos Cicipas istakao je posle poraza od Rafaela Nadala 6:7 (4), 6:4, 7:5 da ovog puta nije odigrao najbolje što je mogao, iako je silno želeo pobedu.

Kabal i Farah srećno do polufinala

U polufinalu ATP finala u Londonu u konkurenciji parova sastaće se Pjer-Igo Erber/ Nikolas Mau - Lukaš Kubot/Marselo Melo i Huan-Sebastijan Kabal/Robert Farah - Raven Klasen/Majkl Venus.