Košarka

12.04.2019 / 22.28

Evrokup: Alba posle produžetka do majstorice

CIkaMika

Stvarno mocan dvomec s obzirom da je posle druge utakmice rezultat u seriji 2:2.

Odgovori 0 0

DANILO

hahahahahahahah

0 0

Votford oštećen za penal: Kako VAR nije video OVO? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema i Votforda remizirali su 1:1, ali je taj rezultat lako mogao da bude drugačiji da je sudija dosudio jedanaesterac za Stršljenove u finišu poluvremena. Snimak ne ostavlja dilemu da li je Vertongen zakačio Delofeua, ali iz VAR sobe kažu da to nije bilo dovoljno za penal...

Ali: Moramo na terenu da pokažemo da smo svetska klasa

Totenhem je do boda u duelu sa poslednjeplasiranim Votfordom došao golom Dele Alija u 86. minutu. Fudbaler Pevaca rekao je da mu je taj pogodak doneo olakšanje.

Lokosi srušili Uniks pred okršaj sa Partizanom

Košarkaši Lokomotive pobedili su Uniks 86:77 u derbiju VTB lige, koji je za Lokose bio uvertira pred gostovanje Partizanu u Evrokupu u utorak.

Seltik deklasirao Ros Kaunti, noći na prvom mestu

Fudbaleri Seltika ubedljivom pobedom protiv Ros Kauntija 6:0 barem do nedelje vratili su se na prvo mesto na tabeli škotske Premijer lige.