Košarka

12.04.2019 / 22.34

Beron: Dobro sam, oni će sad preći na plan B

Libelula

Vidi se da je totalno iz sportske prodice, o svemu samo sportski razmišlja pa i šta da jedu do druge utakmice... bravo Bili Berone.

Odgovori 33 2

garda

Treba uciniti sve moguce da on i Stratos i sledece sezone ostanu u Zvezdi. Od ostalih stranaca jedino bih jos razmislio o Fajeu, ne znam da li su doskora blede partije posle sjajnog prvog dela samo posledica pauze zbog povrede. Naravno, Odzo je domaci vec.

Odgovori 49 2

Vd

Tata mi pre utakmice kaze iz sale:"Repesa ima plan da prvu izgube 25 razlike drugu 50 razlike i onda nas na opustenost dobiju naredne tri utakmice".Ljudi dok je repesa trener ne brinite se.Coveku je sudjeno da vodi ekipe koje nemaju pobednicki mentalitet.Setite se sta je uradio od Armanija.

Odgovori 24 3

FrTu

@Vd - Ja se secam sta je uradio od Duloa zajedno sa Nolanom Smitom. Za mene dovoljno:-)

23 4

Bojan Stevic

Sjajan suter. Obožavam sto je nas. Ajmo,Bili!!!

Odgovori 25 2

Grobar

Alal vera majstore kakav si šuter! Prelijepa tehnika. Srećno u narednim utakmicama.

Saša Stamenković

Skoro ne videh tako pametnog košarkaša....

Odgovori 54 2

Predo

Ja sam od početka veliki protivnik velikog broja stranaca u ekipama, nakupuješ ljude, koji nikada nisu čuli ni za klub, ni za državu, ali Berona bi voleo da vidim u Zvezdi i narendne sezone. On ne samo da ima košarkaško znanje i inteligenciju, on se i bori tako da ponekad zaboravim da je stranac. Ali sam opet ponosan da su njemu uz rame Dobrić, Davidovac, Simanić...u Budućnosti jedini domaći igrač, koji ima neku ulogu u Repešinom timu je Barović, Gordić ipak nije Crnogorac.

Odgovori 22 2

Vučević nije mogao da se osloni na nogu (VIDEO)

Centar Orlando Medžika Nikola Vučević povredio je desni skočni zglob polovinom druge četvrtine meča sa Torontom, koji je njegov tim izgubio sa 113:97.

Ponovo magični Dončić, Robinson 8 trojki za poluvreme!

Utakmicu pošto je postao najmlađi igrač posle Lebrona Džejmsa sa tripl-dablom uz 40 poena, Luka Dončić ponovo je odigrao fantastično i ostvario je novi tripl-dabl, sedmi ove sezone, i to na 3:39 do kraja treće četvrtine.

U pasošu piše “Levandovski, 31 god“, ali najbolje sledi

Napadač Bajern Minhena Robert Levandovski igra briljantno ove sezone, ali se ni najmanje ne opušta.

Bertans za najgori niz Sparsa od 1997, Simonsova trojka

Košarkaši Vašington Vizardsa pobedili su San Antonio Sparse 138:132 i tako su došli do četvrte pobede u sezoni, uz osam poraza, dok su Mamuze na 5-10.