SK

15.04.2019 / 22.48

Preskupa greška Fostera, Arsenalu tri boda

Dzon

Neverovatan dizbalans arsenalovih utakmica , igraju od sjaja do ocaja...pre 4 dana su mogli dobiti napolija 5:1 a danas bili inferiorni protiv wotforda koji 80 minuta ima igraca manje...ne znam zasto su gostovanja tako kriticna , kao da ne igraju isti igraci ...

Odgovori 26 1

Wizard08

Pa nije wotford veverica pa da bude 7.,svim silama ce probati da izbegnu igranje u evropi .

Navijači Dinama prekinuli meč (VIDEO)

Kod rezultata 3:0 za protivničku ekipu, prekipelo je navijačima bukureštanskog Dinama, koji su utrčali na teren i prekinuli meč prvenstva Rumunije. Prekid je trajao 20-ak minuta, a domaćin Vitorul je do kraja postigao još dva gola. Pogledajte fantastičan peti gol sa 30 metara.

Zvanično: Fabijan Delf u Evertonu

Engleski reprezentativac Fabijan Delf i zvanično je novi fudbaler Evertona.

Taj-brejk kod 12:12 u petom setu - da ili ne? (ANKETA)

U nedelju je na Centralnom terenu vimbldonskog kompleksa odigrano epsko finale u kome je Novak Đoković posle pet setova pobedio Rodžera Federera i po peti put u karijeri osvojio najprestižniju titulu.