Kakav momenat za sve prave ljubitelje košarke u Srbiji!!! Bez obzira za koga navijamo. Pozlatila mu se....

Johnny

Svaki put mi krenu suze radosnice. Zvezdas sam,ali ova trojka je vrhunac srpskog sporta jaca jje i od Djordjeviceve protiv Hrvata.

Odgovori 25 0

Miloš XI

Uporediti ovo finale Aba lige, od prvog do poslednjeg minuta, koji su timovi u finalu i gde se igra finalna utakmica - sa bilo kojom utakmicom finala plej ofa Aba lige ove sezone. Nebo i zemlja.

Odgovori 26 2

Vlada_82

Mene, kao Zvezdaša, uvek podilaze žmarci kad ovo gledam. Jedan od najvećih momeneta srpske košarke definitivno! Neponovljivo i neprocenjivo!

Odgovori 63 0

Kosarkas

Jedan od najvecih trenutaka u istoriji kosarke, u poslednjoj sekundi postignuto je 6 poena i rezultat se promenio dva puta. Pogotovo ako se uzme u obzir vaznost utakmice i mesto odigravanja meca dolazi se do jasnog zakljucka da je Kecman uradio nesto o cemu ce se pričati narednih decenija sa istim odusevljenjem, kao i pre tih 9 godina!

Odgovori 56 0

Treći gol je lepota: Siti razbio Liverpul (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija deklasirali su novog prvaka Liverpul 4:0 (3:0) u 32. kolu Premijer lige i tako su naneli Crvenima drugi ligaški poraz ove sezone. Prvo De Brujne iz penala, zatim Sterlingov gol bivšoj ekipi, divna timska akcija za pogodak Fodena i autogol Okslejd-Čemberlena za kraj.

Spo(r)tlight #2: Gost Bogdan Bogdanović (VIDEO)

Bogdan Bogdanović je u 69 minuta dugom razgovoru sa Igorom Mikljom govorio o prelasku u NBA, odnosu sa Vujoševićem i Partizanu, Fenerbahčeu, Koibiju Brajantu, svojim interesovanjima van terena...

Gospodski: Igrači Sitija priredili špalir novim šampionima (VIDEO)

Derbi meč 32. kola Premijer lige protekao je u simboličnom krunisanju novog šampiona Liverpula. Igrači dosadašnjeg šampiona Mančester Sitija pokazali su fer plej i priredili su velikim rivalima čuveni špalir.

Bivša UFC prvakinja za SK: Protiv Džesike? Samo biznis

U trećem izdanju Sport Klub Fight Night podkasta ljubitelje borilačkog sporta u regionu čeka velika ekskluziva – nekadašnja prvakinja UFC u slamka kategoriji Rouz Namajunes govorila je sa Vukom i Nikolom o predstojećem duelu sa Džesikom Andraž, koji će se održati na priredbi UFC 251.