Kakav momenat za sve prave ljubitelje košarke u Srbiji!!! Bez obzira za koga navijamo. Pozlatila mu se....

Johnny

Svaki put mi krenu suze radosnice. Zvezdas sam,ali ova trojka je vrhunac srpskog sporta jaca jje i od Djordjeviceve protiv Hrvata.

Odgovori 25 0

Miloš XI

Uporediti ovo finale Aba lige, od prvog do poslednjeg minuta, koji su timovi u finalu i gde se igra finalna utakmica - sa bilo kojom utakmicom finala plej ofa Aba lige ove sezone. Nebo i zemlja.

Odgovori 26 2

Vlada_82

Mene, kao Zvezdaša, uvek podilaze žmarci kad ovo gledam. Jedan od najvećih momeneta srpske košarke definitivno! Neponovljivo i neprocenjivo!

Odgovori 63 0

Kosarkas

Jedan od najvecih trenutaka u istoriji kosarke, u poslednjoj sekundi postignuto je 6 poena i rezultat se promenio dva puta. Pogotovo ako se uzme u obzir vaznost utakmice i mesto odigravanja meca dolazi se do jasnog zakljucka da je Kecman uradio nesto o cemu ce se pričati narednih decenija sa istim odusevljenjem, kao i pre tih 9 godina!

Odgovori 56 0

Dani kada je Drogba donosio trofeje: Finale FA Kupa 2012.

Iz naše arhive donosimo vam finale FA kupa 2012, kada je Čelsi savladao Liverpul sa 2:1, ponovo je jedan od golova u finalu postigao Didije Drogba koji je važio za Čelsijevog specijalistu za odlučujuće golove.

Najbolji momenti finala Kupa Belorusije (VIDEO)

Bate Borisov je u finalu Kupa Belorusije bio bolji od Dinama iz Bresta, pogledajte pregled meča koji je odlučen u poslednjim trenucima produžetka.

eEuro 2020: Srbija vicešampion Evrope u PES

PES reprezentacija Srbija osvojila je drugo mesto na eEURO 2020, u finalu je bila bolja Italija. Pogledajte sve mečeve završnog turnira i uživajte u virtuelnim fudbalskim majstorijama.

Spektakularna završnica finala Kupa Belorusije (VIDEO)

Bate Borisov je na spektakularan način osvojio trofej u Kupu Belorusije, pobedivši Dinamo iz Bresta pogotkom u 121. minutu. Kada su svi očekivali da će se nakon produžetaka izvoditi penali, Bate je postigao gol vredan trofeja.