WRC

Aman ljudi prestanite da reli nazivate trkom. Niko se tu ne trka.

Odgovori 3 1

Loeb NO.1

Izvanredna trka. Za one koji vole WRC, skraceni snimak svih etapa mogu da pogledaju na RedBull TV kanalu na internetu.

Odgovori 4 0

Marko

Bice jedna od najzanimljivijih sezona :)

Odgovori 2 0

Francuzi dominantno do titule u Londonu

Francuski teniseri Pjer-Igo Erber i Nikola Mau osvojili su titulu na Završnom mastersu u sezoni, pošto su u finalu savladali Ravena Klasena i Majkla Venusa sa 6:3, 6:4.

Ševčenko: Srećno Srbiji u baražu

Selektor Ukrajine Andrej Ševčenko bio je zadovoljan posle utakmice protiv Srbije u poslednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Vešović: Ovo nije katastrofa nego realnost

Fudbaleri Crna Gore posle veoma dobro odrađenih kvalifikacija za Mundijal, verovali su da mogu da se upuste u borbu za plasman na prvo veliko takmičenje u istoriji.

Nesvakidašnje: Srbija do +105 protiv Albanije

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije deklasirala je Albaniju na gostovanju rezultatom 139:34, u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.