Leva u finišu za pobedu Bajerna protiv Paderborna

Bundesliga 21. feb. 202022:40 > 22:41
Lars Baron/Bongarts/Getty Images

U Bundesligi je u 23. kolo otvoreno pobedom Bajerna protiv Paderborna.

Fudbaleri Bajerna slavili su na svom terenu protiv Paderborna rezultatom 3:2 i tako upisali 15. pobedu u sezoni, drugu vezanu.

Dva puta je Bajern vodio na ovom meču i dva puta je Paderborn dolazio do izjednačenja. Meč je na kraju rešio Robert Levandovski koji je postigao dva gola u ovom duelu.

Počelo je golom gostiju u četvrtom minutu, ali je pogodak koji je postigao Streli Mamba poništen zbog ofsajda.

Serž Gnabri bio je strelac prvog gola za domaće u 25. minutu, a Paderborn uspeva da uz nerešen rezultat ode na odmor nakon gola Srebnija u 44. minutu.

Na novi pogodak čekalo se do 70. minuta kada je prvi od svoja dva gola postigao Levandovski.

Ni tu se Paderborn nije obeshrabrio i do novog izjednačenja došao je samo pet minuta kasnije Sven Mičel koji je u igru ušao u 53. minutu.

Levandovski je samo dva minuta pre kraja meča uspeo da asistenciju Gnabrija pretvori u gol za pobedu i nova tri boda.