Sarajevo poraženo od Zarije, ali ima nade

Europa League 29. jun 201720:49 > 20:51
Podeli:
Printscreen Twitter

Ekipa Sarajeva vraća se sa gostovanja Zariji poražena, ali ne može biti nezadovoljna.

Zarija je slavila sa 2:1, ali u Sarajevu mogu da budu zadovoljni zbog gola u gostima.

Sergej Zaginailov doveo je ekipu Zarije u vođstvo nakon samo sedam minuta igre, da bi prednost udvostručio Gomez.

Drugi gol Zarije je svakako nešto o čemu će se pričati jer je Gomez matirao golmana Sarajeva sa centra terena. 

https://youtube.com/watch?v=h66QXCyfAlQ

Ipak, u drugom poluvremenu Sarajevo je povezalo redove, i u samom finišu im se hrabra igra isplatila jer je Marko Mihojević u 74. minutu postigao veoma važan gol za Bordo tim.

I pored toga što mogu da budu zadovoljni zbog postignutog gola, u Sarajevu će verovatno donekle biti i nezadovoljni jer su imali čak 19 šuteva ka golu, od čega četiri u okvir gola, ali je realizacija izostala.

Revanš se igra za sedam dana u Sarajevu.

Rezultati prvih mečeva

Širak – Gorica 0:2
Irtiš Pavlodar – Dunav Ruse 1:0
Almati – Atlantas 6:0
Partizani – Botev Plovdiv 1:3
Pjunik – Slovan Bratislava 1:4
Ventspils – Valur 0:0
Trenćin – Torpedo 5:1
Dinamo Minsk – Runavik 2:1
Levadia – Kork siti 0:2
Čikura – Altah 0:1
Dinamo Batumi – Jagelonija 0:1
Škendija – Dačija 3:0
Soligorsk – Suduva 0:0
VPS – Olimpija 1:0
Kalju – B36 Toršvan 2:1
Lingbi – Bangor siti 1:0
Bejter Jeruslaim – Vašaš 4:3
Ferencvaroš – Jelgava 2:0
AEK Larnaka – Linkoln 5:0
Haugesund – Kolrein 7:0
Levski – Sutjeska 3:1
Od – Balimena 3:0
Santa Koloma – Osijek 0:2
Zarija – Sarajevo 2:1
Zira – Diferdanž 2:0
Fola – Misami 2:1
Bala taun – Vaduz 1:2
Konas . HJK 1:0
Klasvik – AIK Stokholm 0:0
Makabi Tel Aviv – Tirana 2:0
Mitjelend – Deri siti 6:1
Norkoping – Priština 5:0
Skenderbeu – Sant Julia 1:0
Vojvodina – Ružonberok 2:1
Crvena zvezda – Florijana 3:0
Domžale – Flora 2:0
Mladost Lučani – Inter Baku 0:3
Mladost Podgorica – Gandzasar 1:0
Široki Brijeg – Ordabasi 2:0
Tre Pene – Rabotnički 0:1
Krusejders – Lipaja 3:1
Leh – Pelister 4:0
Rendžers – Niderkorn 1:0
Sent Džozefs – AEL Limasol 0:4
Sent Džonston – Trakai 1:2
Valeta – Folgor 2:0
Videoton – Balzan 2:0
Željezničar – Zeta 1:0
Rejkjavik – SJK 0:0
Stjarnan – Šamrok Rovers 0:1