Džej liga: Tri utakmice – 13 golova

Fudbal ostalo 28. okt. 202013:07 > 13:08
Getty Images/Buddhika Weerasinghe

Fudbaleri Tokija upisali su treći uzastopni poraz, pošto su izgubili od Kašive kod kuće sa 3:1.

Heroj meča bio je dvostruki strelac, 33-godišnji Brazilac Kristijano, vodeći gol za Kašivu dao je Esaka, za Tokio jer pogodio Adailton u 49. minutu, kada je smanjio na 1:2.

Hirošima je takođe sa 3:1 pobedila Jokohama Marinose, koji su prekinuli seriju od dve pobede. Leandro Pereira doveo je domaće u vođstvo, autogolom Martinsa meč je de fakto rešen, da bismo u nadoknadi vremena videli dva penala – Nagai za 3:0 i Martins za počasni pogodak gostiju.

Najefikasnije je bilo u duelu Vegalte Sendai i Kobea – gosti su slavili sa 3:2 – odlučujući gol postigao je Brazilac Daglas u 77. minutu, i to pošto je Kobe ispustio prednost od 2:0 (Furunaši i Goke) nakon što su Nagasava i Io dali golove za domaće.