MUFC lagano protiv Brajtona, dva gola Bruna

Premier League 30. jun. 202022:56 > 22:57
Mike Hewitt Getty Images Sport

Mančester Junajted je ubedljivo slavio u gostima protiv Brajtona sa 3:0 u jedinom meču Premijer Lige igranom u utorak.

Crveni đavoli su poveli u 16. minutu golom Grinvuda, posle dodavanja Van-Bisake. Za mladog napadača Crvenih đavola već šesti gol ove sezone.

Nakon pola sata igre Junajted je imao 2:0, strelac je bio Fernandeša, a Asistenciju je upisao Pogba.

Isti igrač je mrežu rivala zatresao i u 50. minutu. Od dolaska u Junajted, Portugalac je učestvovao u postizanju osam golova, na isto toliko mečeva.

Nemanja Matić je odigrao ceo meč za ekipu sa old Traforda i bio jedan od najboljih igrača na terenu.

Mančester Junajted je produžio niz od 15 mečeva na kojima nije poražen, što je trenutno drugi najduži niz u „ligama petice“. iza Bajernovih 25.