Preokret Espanjola, Dmitrovićev Eibar još bez pobede

Primera 15. sep. 201914:20 > 14:23
Matej Divizna/Getty Images

Fudbaleri Espanjola pobedili su Eibar u gostima u prvoj utakmici četvrtog kola nedeljnog programa španske La Lige - 2:1.

Ekipa iz Barselone je za svega tri minuta preokrenula rezultat u Baskiji za prvi trijumf u sezoni.

Eibar je poveo u 58. minutu lepim golom Ivana Ramisa na aistenciju Fabijana Oreljane, ali sve se promenilo u finišu.

Argentinac Fakundo Fereira je u 76. minutu izjednačio tako što je provukao loptu ispod Marka Dmitrovića, a samo tri minuta kasnije Esteban Granero je prvim pogotkom u sezoni doneo tri boda Kataloncima.

Espanjol je meč završio sa igračem manje jer je u nadoknadi vremena Naldo dobio drugi žuti karton.

Espanjol je u grupi timova sa četiri osvojena boda, dok je Eibar još bez pobede i imao samo bod. Bez bodova je samo Leganes.