TSC nastavio niz bez poraza, tri minimalca

Printscreen

U okviru dvetog kola Superlige Srbije TSC nastavlja seriju bez poraza, a slavili su u subotu i Čukarički, Radnik i Spartak.

TSC iz Bačke Topole i u devetom kolu ostaje bez poraza, a na gostovanju Napretku u Kruševcu su novajlije u ligi upisale novu pobedu i slavile 3:1.

Vladimir Silađi bio je strelac dva gola, u 21. i 38. minutu za goste koji uz dva gola prednosti i odlaze na odmor.

Smanjio je Napredak u 81. minutu preko Ivanovića, ali je šest minuta kasnije novi gol za TSC postigao Grabež.

TSC sada ima skor od šest pobeda i tri remija. Napredak je nakon dve vezane pobede doživeo poraz, četvrti u sezoni.