Bešiktaš ne igra zbog eksplozije u Istanbulu

Atletika 13. nov 202218:17 0 komentara
Michael Regan, Getty Images

Utakmica 14. kola Superlige Turske između Bešiktaša i Antalije neće biti odigrana u nedelju zbog bombaškog napada u gradu na Bosforu.

Povezane vesti

Meč na „Vodafon“ areni je trebalo da počne u 19 časova, međutim, nakon eksplozije u kojoj je najmanje šestoro ljudi poginulo, očekivano je odložen.

Za sada se ne zna kada će utakmica biti odigrana.

Ranije danas odigrana su tri duela i mnogo više uspeha imale su gostujuće ekipe.

Karagumruk, koji sa klupe predvodi Andrea Pirlo, odigrao je 3:3 sa Gazijantepom pred svojim navijačima, a Marko Jevtović je odigrao ceo meč za goste i požuteo je u 25. minutu. Lazar Marković je bio na klupi za rezerve.

Hataj je u Istanbulu bio bolji od istoimenog rivala minimalnim rezultatom, a trijumf u gostima ostvarila je i ekipa Konje protiv Kajzerija 2:1.

Fenerbahče je lider prvenstva sa 29 bodova, Galatasaraj ima dva manje, a Adana, Konja i Bašakšehir po 24. Bešiktaš je osmi sa 22.