Bjelica koristi šansu, Gudurić efikasan, 22 skoka

Saša Ozmo 12. mar 201913:15
Podeli:
Ronald Martinez, Getty Images Sport

Saša Obradović nedavno je preuzeo Monako, a i sada je najveća vest iz srpske košarke bila van terena – selektor Aleksandar Đorđević našao je klupski angažman i preuzeo je Virtus iz Bolonje.

Denver Nagetsi Nikole Jokića ne blistaju u poslednje vreme, on je u duelu sa Lejkersima imao 12 poena, 17 skokova i 8 asistencija, a uputio je jednocifreni broj šuteva iz igre prvi put još od 26. decembra, da bi u ubedljivom porazu od Voriorsa dao 16 poena.

Bogdan Bogdanović u šuterskoj je krizi, na tri meča prošle nedelje iz igre je šutirao 9-25, dok Nemanja Bjelica koristi odsustvo Marvina Beglija – na dva poslednja meča upisao je dabl-dablove, uz sasvim dobru igru u odbrani.

Povezano

Marko Gudurić je ubacio 12 poena Real Madridu i 20 Bahčašehiru, Aleksandar Cvetković je za Breogan u porazu od Baskonije postigao 12 poena, a Oliver Stević povredio se u meču Andore u Evrokupu.

Vasilije Micić je malo popustio u šutu za tri poena, ali je igrao odlično u pobedama nad Barselonom i Turk Telekomom, za koji je Vladimir Štimac upisao 22 poena i 14 skokova.

Srpska kolonija u Minhenu nije imala uspešnu sedmicu, porazi od Makabija i Vehte, dok je Stevan Jelovac postigao 26 poena za Gazijantep. Sjajan je bio i Marko Simonović sa 16 poena za Zenit, dok su Nemanja Nedović i Vladimir Micov upisali po 16 poena u porazu Armanija od CSKA, a Nikola Milutinov je sa 15+12 doprineo pobedi Olimpijakosa nad ekipom Budućnosti. Jovan Novak je u Nemačkoj flertovao sa tripl-dablom – 15 poena, 6 skokova i 10 asistencija.

U slabijim ligama nekadašnji krilni centar Zvezde Milan Milovanović uhvatio je čak 22 lopte za poljski Trefl, dok je bivši igrač Mege Đorđe Simeunović dao 23 poena uz Rumuniji, ali uz čak 10 izgubljenih lopti. Dragan Labović u Finskoj je dao 17 poena, a Đorđe Tresač postigao je 22 poena u Slovačkoj.

NBA

Nikola Jokić (Denver Nagets), pobeda nad Lejkersima 115:99 – 12p (3-5 iz igre za 35 min), 17sk, 8ast, 3 ukr. lopte, 2 izg. lopte
poraz od Voriorsa 122:105 – 16p (5-10 iz igre za 25 min), 6sk, 4ast, 4 ukr. lopte, 2 izg. lopte
Boban Marjanović (Filadelfija Seventisiksers), nije igrao zbog povrede
Bogdan Bogdanović (Sakramento Kings), poraz od Seltiksa 111:109 – 14p (5-9 iz igre za 28 min), 4sk, 3ast
pobeda nad Niksima 102:94 – 9p (2-9 iz igre za 30 min), 4sk, 3ast
poraz od Vizardsa 121:115 – 13p (2-7 iz igre, 8-8 penali za 25 min), 4sk, 4ast
Nemanja Bjelica (Sakramento Kings), poraz od Seltiksa 111:109 – 5p (1-5 iz igre za 30 min), 5sk, 2ast, 2bl.
pobeda nad Niksima 102:94 – 13p (5-13 iz igre za 29 min), 10sk, 2ast, 2bl, 2 ukr. Lopte
poraz od Vizardsa 121:115 – 15p (5-10 iz igre za 36 min), 12sk, 3ast

https://youtube.com/watch?v=Fe4EV2E4nWg

Španija

Ognjen Kuzmić (Real Madrid), nije bio u timu
Nikola Radičević (Gran Kanarija), poraz od Žalgirisa 98:64 – 3p (1-3 iz igre za 20 min), 2sk, 6ast
pobeda nad Tenerifama 90:86 – 2p (1-1 iz igre za 11 min), 4ast, 1 ukr. lopta, 3 izg. lopte
Dragan Milosavljević (Unikaha), pobeda nad Albom 91:90 – 10p (3-6 iz igre za 29 min), 4sk, 2ast
poraz od Albe 101:81 – 10p (4-12 iz igre za 34 min), 4sk, 2ast
pobeda nad San Sebastijanom 87:69 – 8p (3-4 iz igre za 32 min), 1sk, 4ast
Dejan Todorović (Mursija), ne igra zbog povrede
Luka Mitrović (Mursija), poraz od Valensije 89:65 – 4p (2-7 iz igre za 16 min), 3sk, 2 ukr. lopte
Goran Huskić (Burgos), poraz od Barselone 97:88 – 3p (1-4 iz igre za 24 min), 7sk, 2ast
Tadija Dragićević (Breogan), nije bio u timu
Aleksandar Cvetković (Breogan), poraz od Baskonije 90:72 – 12p (3-7 iz igre za 24 min), 2sk, 2ast, 1 ukr. lopta, 4 izg. lopte
Oliver Stević (Andora), poraz od Asvela 79:75 – bez šuta iz igre, 1sk, 1ast za 11 min.
pobeda nad Asvelom 98:79 – 6p (2-3 iz igre za 10 min), 1sk, 1ast; povreda
Vasilije Vučetić (Melilja, druga liga), pobeda nad Ueskom 88:87 – 9p (3-8 iz igre za 20 min), 4sk, 1ast
Darko Balaban (Melilja, druga liga), pobeda nad Ueskom 88:87 – 6p (3-5 iz igre za 16 min), 1sk, 5 izg. lopti
Aleksa Jugović (Real Kanoe, druga liga), poraz od Kastelja 88:75 – 13p (5-12 iz igre za 27 min), 3sk, 2ast
Milan Marković (Araberi, druga liga), poraz od Prata 71:62 – 2p (1-2 iz igre za 10 min), 3sk.
Nikola Cvetinović (Palensija, druga liga), pobeda nad Valjadolidom 80:76 – 13p (4-6 iz igre za 25 min), 3sk, 1ast
Petar Aranitović (Palensija, druga liga), pobeda nad Valjadolidom 80:76 – 13p (4-9 iz igre za 19 min), 1sk.
Milenko Veljković (Palensije, druga liga), pobeda nad Valjadolidom 80:76 – 3p (bez šuta iz igre za 4 min), 1sk.
Filip Đuran (Ljeida, druga liga), pobeda nad Granadom 78:70 – nije bio u timu
Đukan Đukanović (Ljeida, druga liga), pobeda nad Granadom 78:70 – bez poena (0-1 iz igre za 6 min)
Brano Đukanović (Kasteljo, druga liga), pobeda nad Real Kanoeom 88:75 – 8p (3-6 iz igre za 29 min), 3sk, 4ast

Turska

Nikola Kalinić (Fenerbahče), poraz od Real Madrida 101:86 – 1p (0-2 iz igre za 14 min), 1ast
pobeda nad Bahčešehirom 90:73 – 10p (4-7 iz ighre za 28 min), 1ast
Marko Gudurić (Fenerbahče), poraz od Real Madrida 101:86 – 12p (3-6 iz igre za 19 min), 2ast
pobeda nad Bahčešehirom 90:73 – 20p (8-15 iz igre za 26 min), 4sk, 1ast
Vasiije Micić (Anadolu Efes), pobeda nad Barselonom 92:70 – 14p (6-14 iz igre za 32 min), 2sk, 4ast, 4 izg. lopte
pobeda nad Turk Telekomom 84:76 – 15p (5-13 iz igre za 22 min), 4sk, 8ast
Vladimir Štimac (Turk Telekom), poraz od Efesa 84:76 – 22p (9-14 iz igre za 32 min), 14sk.
Stevan Jelovac (Gazijantep), pobeda nad Bujukčemečeom 93:69 – 26p (10-16 iz igre za 24 min), 9sk, 1ast
Dušan Čantekin (Bešiktaš), nije bio u timu
Dejan Borovnjak (Bursaspor), pobeda nad Beledijesporom 77:64 – 22p (9-11 iz igre za 34 min), 13sk, 2ast

https://youtube.com/watch?v=r2vqk8ldHsY

VTB/Rusija

Stefan Marković (Himki), poraz od Baskonije 104:86 – 2p (0-5 iz igre za 25 min), 2sk, 5ast
Marko Simonović (Zenit), pobeda nad Avtodorom 103:81 – 16p (6-7 iz igre za 28 min), 3sk, 4ast
Dragan Apić (Lokomotiva Kubanj), poraz od Uniksa 86:66 – 2p (1-1 iz igre za 5 min), 1sk.
pobeda nad Uniksom 68:59 – nije ulazio u igru
Branko Mirković (Kalev), pobeda nad Astanom 102:74 – 18p (5-10 iz igre za 32 min), 4sk, 4ast
Miloš Macura (Irkut), tim nije igrao
Nikola Lepojević (Univerzitet Surgut), pobeda nad Zenit-Farmom 112:84 – 14p (6-17 iz igre za 27 min), 3sk, 4ast

Nemačka

Stefan Jović (Bajern Minhen), poraz od Makabija 77:70 – 9p (3-3 iz igre za 19 min), 1sk, 5ast
poraz od Vehte 93:75 – 2p (1-3 iz igre za 15 min), 2sk, 7ast
Vladimir Lučić (Bajern Minhen), poraz od Makabija 77:70 – 2p (1-4 iz igre za 30 min), 2sk, 1ast poraz od Vehte 93:75 – 13p (5-7 iz igre za 23 min), 4sk, 2ast, 4 izg. lopte
Nemanja Dangubić (Bajern Minhen), poraz od Makabija 77:70 – 9p (4-5 iz igre za 19 min), 2sk,1ast
poraz od Vehte 93:75 – 1p (0-3 iz igre za 21 min), 3sk, 3ast
Milan Mačvan (Bajern Minhen) – ne igra zbog povrede;
Stefan Birčević (Telekom Bon), pobeda nad Kralshejmom 88:87 – 8p (2-6 iz igre za 23 min), 5sk, 2ast
Stefan Peno (Alba), ne igra zbog povrede
Mihajlo Andrić (Getingen), poraz od Frankfurta 81:70 – 15p (6-10 iz igre za 28 min), 4sk, 1ast
Aleksandar Marelja (Miteldojčer), poraz od Vircburga 84:77 – 12p (4-5 iz igre za 25 min), 5sk, 1ast
Jovan Novak (Miteldojčer), poraz od Vircburga 84:77 – 15p (5-8 iz igre za 33 min), 6sk, 10ast
Dejan Kovačević (Braunšvajg), nije ulazio u igru

Italija

Nemanja Nedović (Emporio Armani), poraz od CSKA 101:95 – 16p (6-10 iz igre za 21 min), 2sk, 3ast
pobeda nad Ređo Emilijom 71:67 – nije bio u timu
Vladimir Micov (Emporio Armani), poraz od CSKA 101:95 – 16p (6-10 iz igre za 31 min), 3sk, 3ast, 2 ukr. lopte
pobeda nad Ređo Emilijom 71:67 – 5p (2-5 iz igre za 25 min), 2sk, 4ast
Aleksa Avramović (Vareze), poraz od Avelina 76:71 – 14p (5-15 iz igre za 27 min), 1sk, 1ast
Nikola Jovanović (Trentino), pobeda nad Brešom 84:79 – 12p (5-8 iz igre za 13 min), 6sk.
Dejan Kravić (Virtus Bolonja), poraz od Kantua 96:94 – 9p (4-6 iz igre za 30 min), 7sk, 1ast
Vojislav Stojanović (Kremona), nije ulazio u igru

https://youtube.com/watch?v=TJBVcpoBE2s

Grčka

Nikola Milutinov (Olimpijakos), pobeda nad Budućnosti 89:76 – 15p (6-7 iz igre za 30 min), 12sk, 2ast
pobeda nad Lavrijom 81:76 – 7p (2-8 iz igre za 32 min), 7sk, 1ast
Milenko Tepić (PAOK), pobeda nad Kimisom 90:73 – 12p (5-8 iz igre za 34 min), 4sk, 2ast
Slaven Čupković (Kolosos), pobeda nad Arisom 81:75 – 22p (1-2 za dva, 6-8 za tri za 30 min), 3sk, 3ast

Belgija

Miloš Bojović (Lijež), tim nije igrao
Raško Katić (Spiru Šarlroa), tim nije igrao
Uroš Nikolić (Mons-Eno), tim nije igrao
Dušan Đorđević (Ostende), poraz od Antverpena 76:70 – 11p (4-9 iz igre za 27 min), 1sk, 2ast

Austrija

Bogić Vujošević (Kapfenberg), pobeda nad Arkadijom 70:66 – 16p (6-14 iz igre za 37 min), 6sk, 3ast
Luka Nikolić (UBSC Grac), poraz od Obervarta 69:60 – 11p (4-7 iz igre za 36 min), 5sk, 3ast
Mihailo Todorović (UBSC Grac), poraz od Obervarta 69:60 – bez učinka za 1 min.
Predrag Miletić (Klosternojburg), nije ulazio u igru
Marko Kolarić (Timbervulvs), poraz od Beča 87:71 – 4p (2-5 iz igre za 22 min), 6sk, 1ast
Nikica Nikolić (Timbervulvs), poraz od Beča 87:71 – 4p (2-5 iz igre za 13 min), 3sk, 1ast

Slovačka

Đorđe Tresač (Handlova), pobeda nad Novom Vesi 88:76 – 22p (7-15 iz igre za 30 min), 3sk, 6ast
Vuk Malidžan (Handlova), pobeda nad Novom Vesi 88:76 – 4p (1-4 iz igre za 19 min), 2sk, 2ast, 2 ukr. lopte, 4 izg. lopte
Nemanja Barać (Inter Bratislava), pobeda nad Rikerom 82:70 – nije bio u timu
Goran Vučićević (Iskra Svit), nije bio u timu
Saša Avramović (Iskra Svit), poraz od Levica 94:85 – 13p (4-10 iz igre za 24 min), 2sk, 2ast
Davorin Kuntić (Iskra Svit), poraz od Levica 94:85 – 13p (5-10 iz igre za 24 min), 2sk, 5ast
Nikola Gaćeša (Levice), pobeda nad Iskrom Svit 94:85 – 20p (6-9 iz igre za 22 min), 6sk, 1ast
Nikola Jeftić (Levice), pobeda nad Iskrom Svit 94:85 – 8p (4-10 iz igre za 27 min), 3sk, 3ast
Nenad Milošević (Riker), poraz od Inter Bratislave 82:70 – 4p (2-4 iz igre za 24 min), 1sk, 4ast
Miloš Vraneš (Nova Ves), nije bio u timu
Vuk Đorđević (Žilina), tim nije igrao
Ivan Bojanić (Žilina), tim nije igrao
Bojan Stanojević (Žilina), tim nije igrao
Milić Blagojević (Žilina), tim nije igrao
Nemanja Karalić (Žilina), tim nije igrao

https://youtube.com/watch?v=WSnfX7J8NNM

Poljska

Dragoslav Papić (Kozalin), nije bio u timu
Marko Tejić (Kozalin), pobeda nad Anvilom 80:77 – nije ulazio u igru
Uroš Mirković (TBV Start), tim još nije igrao
Milan Milovanović (Trefl), poraz od Mjasto Sikle 86:79 – 18p (4-5 iz igre, 10-12 penali za 36 min), 22sk, 3ast
Nemanja Jaramaz (Slam Stal), nije bio u timu

Češka

Milan Stanojević (Ostrava), pobeda nad Hradecom 110:65 – 22p (9-14 iz igre za 35 min), 4sk, 11ast
Strahinja Stojačić (Ostrava), nije bio u timu
Marko Stevanović (USK Prag), pobeda nad Kolinom 103:82 – 10p (4-9 iz igre za 26 min), 11sk, 2ast
Filip Vukosavljević (USK Prag), pobeda nad Kolinom 103:82 – 23p (9-13 iz igre, 4-11 penali za 28 min), 6sk, 3ast
Peđa Stamenković (Hradec), poraz od Ostrave 111:65 – 11p (4-11 iz igre za 31 min), 1sk, 8ast

Rumunija

Aleksandar Rašić (Kluž Napoka), nije ulazio u igru
Mladen Jeremić (Pitešti), poraz od Kluža 106:104 – 19p (7-17 iz igre za 35 min), 1sk, 1ast
Pavle Reljić (Oradea), nije bio u timu
Nikola Marković (Oradea), pobeda nad Krajovom 83:79 – 12p (5-8 iz igre za 22 min), 1sk, 1ast
Aleksandar Vlahović (Steaua), pobeda nad Feniks Galatijem 94:64 – nije ulazio u igru
Žarko Đurić (Steaua), pobeda nad Feniks Galatijem 94:64 – 15p (6-11 iz igre za 27 min), 2sk, 2ast
Uroš Lučić (Steaua), pobeda nad Feniks Galatijem 94:64 – 4p (1-2 iz igre za 12 min), 2sk, 1ast
Marko Stojadinović (Temišvar), poraz od Sibiua 97:71 – 8p (3-9 iz igre za 32 min), 3sk.
Vladan Vukosavljević (Temišvar), poraz od Sibiua 97:71 – 9p (4-12 iz igre za 25 min), 3sk.
Nikola Pešaković (Temišvar), poraz od Sibiua 97:71 – 11p (2-7 iz igre za 18 min), 1ast
Đorđe Simeunović (Mirkurea), poraz od Targu Mureša 84:64 – 23p (8-16 iz igre za 35 min), 4sk, 2ast, 10 izg. lopti
Igor Mijajlović (Krajova), poraz od Oradee 83:79 – 11p (3-9 iz igre za 35 min), 4sk, 7ast
Vladimir Đorđević (Feniks Galati), poraz od Steaue 94:64 – 4p (2-5 iz igre za 27 min), 4ast, 5 izg. lopti
Marko Perović (Feniks Galati), poraz od Steaue 94:64 – 5p (2-10 iz igre za 24 min), 4sk.
Đorđe Dželetović (Feniks Galati), poraz od Steaue 94:64 – 16p (8-16 iz igre za 24 min), 6sk.
Nebojša Dukić (Feniks Galati), poraz od Steaue 94:64 – 12p (4-6 iz igre za 29 min), 3sk, 4ast
Maksim Kovačević (Targu Mureš), nije bio u timu
Ljubomir Čampara (Voluntari), pobeda nad Medijasom 92:84 – 6p (2-6 iz igre, 2-7 penali za 16 min), 4sk.
Svetozar Popović (Voluntari), pobeda nad Medijasom 92:84 – 9p (2-5 iz igre za 20 min), 1sk.
Danilo Tasić (Voluntari), pobeda nad Medijasom 92:84 – 23p (9-11 iz igre za 36 min), 10sk, 5ast
Milan Vulić (Medijas), poraz od Voluntarija 92:84 – 16p (6-10 iz igre za 26 min), 5sk, 4ast
Andrija Simović (Medijas), poraz od Voluntarija 92:84 – 24p (10-20 iz igre za 35 min), 4sk, 2ast

Mađarska

Stefan Balmazović (Falko), pobeda nad PVSK Veolijom 65:57 – 9p (3-8 iz igre za 28 min), 2sk, 2ast
Nikola Jevtović (Atomeromu), pobeda nad ZTE 93:81 – 11p (5-11 iz igre za 22 min), 10sk.
Miljan Rakić (JKSE), poraz od Šoprona 78:67 – 15p (5-10 iz igre za 32 min), 5sk, 2ast
Đorđe Pantelić (JKSE), nije bio u timu
Nemanja Aleksandrov (JKSE), poraz od Šoprona 78:67 – 12p (4-12 iz igre za 39 min), 7sk, 3ast, 4 ukr. lopte, 2 izg. lopte
Aleksa Brbaklić (JKSE), poraz od Šoprona 78:67 – 4p (2-6 iz igre za 12 min), 2sk.
Marko Špica (Kapošvar), pobeda nad DEAC 103:79 – 22p (10-17 iz igre za 29 min), 9sk, 3ast
Luka Marković (Kapošvar), pobeda nad DEAC 103:79 – 12p (3-10 iz igre za 19 min), 1sk, 1ast
Marko Đerasimović (KTE Duna), pobeda nad Budimpeštom 78:68 – 15p (5-8 iz igre za 34 min), 1sk, 3ast
Miloš Dimić (KTE Duna), pobeda nad Budimpeštom 78:68 – bez poena (0-1 iz igre za 9 min), 1sk.
Rastko Dramićanin (KTE Duna), pobeda nad Budimpeštom 78:68 – 10p (3-10 iz igre za 35 min), 11sk, 2ast
Andrija Ćirić (PVSK Veolija), poraz od Falka 65:57 – 8p (3-8 iz igre za 34 min), 1sk.
Marko Boltić (Sedek), poraz od Kormenda 83:62 – 11p (4-9 iz igre za 34 min), 4sk, 8ast
Nenad Šulović (Sedek), poraz od Kormenda 83:62 – 10p (3-6 iz igre za 21 min), 6sk.
Aleksandar Ponjavić (Sedek), poraz od Kormenda 83:62 – 11p (4-12 iz igre za 29 min), 3sk, 1ast
Strahinja Milošević (Solnok), nije bio u timu
Nikola Malešević (Solnok), pobeda nad Albom 76:66 – 7p (3-9 iz igre za 30 min), 3sk, 5ast
Tomislav Ivošev (DEAC), poraz od Kapošvara 103:79 – 28p (10-18 iz igre za 33 min), 5sk.
Boris Krnjajski (TF Budimpešta), poraz od KTE Dune 78:68 – 11p (4-11 iz igre za 25 min), 1sk, 3ast
Stefan Filipović (TF Budimpešta), poraz od KTE Dune 78:68 – bez šuta iz igre za 8 min.

Bugarska

Milivoje Mijović (Levski Lukoil), pobeda nad Spartak Plevenom 92:85 – 6p (2-2 iz igre za 21 min), 2sk, 1ast, 3 izg. lopte
Nikola Maravić (Levski Lukoil), pobeda nad Spartak Plevenom 92:85 – 4p (2-5 iz igre za 19 min), 1sk, 1ast
Nikola Vujović (Akademik PL), poraz od Balkana 103:99 – 6p (3-7 iz igre za 13 min), 4sk.
Mladen Vitković (Akademik PL), poraz od Balkana 103:99 – 7p (1-6 iz igre za 35 min), 8sk, 6ast
Nikola Đurić (Jambol), pobeda nad Akademik Sofijom 107:77 – 11p (5-7 iz igre za 18 min), 4sk, 1ast

fiba.basketball

Gruzija

Ratko Petrić (TSU Hjundai), pobeda nad Rustavijem 77:65 – 7p (3-7 iz igre za 21 min), 8sk.
Stanoje Knežević (TSU Hjundai), nije bio u timu
Stefan Andrejević (Batumi), pobeda nad Olimpijem 69:61 – 16p (6-13 iz igre za 34 min), 9sk, 1ast

Portugal

Saša Borovnjak (Porto), pobeda nad Madeirom 93:61 – 20p (8-10 iz igre za 24 min), 6sk, 2ast
Stefan Đukić (Imortal), poraz od Lusitanije 85:84 – 13p (6-11 iz igre za 35 min), 9sk, 1ast
Nikola Tadić (Vitorija), poraz od Oliveirensea 89:66 – 2p (1-2 iz igre za 19 min), 3sk, 1ast
Ivan Pendić (Madeira), poraz od Porta 93:61 – 10p (3-8 iz igre za 22 min), 2sk, 1ast

Švajcarska i Švedska

Nikola Stevanović (Lugano Tajgers), pobeda nad Bonkurom 97:88 – 4p (1-7 iz igre za 24 min), 4sk, 2ast
Mitar Trivunović (Nojšatel), nije bio u timu
Branko Tomić (Svis Central), nije bio u timu
Zoran Krstanović (Masanjo), pobeda nad Pulijem 84:76 – 17p (7-7 iz igre za 20 min), 7sk.
Aleksa Solević (Ćeping Stars), poraz od Umee 76:73 – 17p (7-17 iz igre za 34 min), 6sk, 13ast
Nemanja Jovanović (Upsala), poraz od Nasja 99:74 – 2p (1-1 iz igre za 14 min), 2 izg. lopte

Ostalo

Miroslav Raduljica (Đijangsu Dragons, Kina), pobeda nad Nančangom 112:101 – 16p (7-13 iz igre za 14 min), 4sk, 2bl.
Uroš Duvnjak (Al-Sad, Katar), poraz od Katar Kluba 92:85 – 20p (6-11 iz igre za 40 min), 3sk, 4ast
Miroslav Todić (Al-Sad, Katar), poraz od Katar Kluba 92:85 – 22p (8-16 iz igre za 40 min), 10sk, 6ast
Stefan Sinovec (Lijetkabelis, Litvanija), poraz od Žvaigždeša 104:99 – 11p (4-7 iz igre za 25 min), 4sk, 4ast
Marko Čakarević (Lijetkabelis, Litvanija), poraz od Žvaigždeša 104:99 – 6p (2-9 iz igre za 17 min), 5sk, 2ast
Stefan Savić (Horsens, Danska), pobeda nad Bakenom 86:75 – 11p (3-8 iz igre za 22 min), 7sik, 1ast
Dragan Labović (BC Nokija, Finska), pobeda nad Katajom 100:93 – 17p (4-6 iz igre za 23 min), 1sk.
Nikola Vasojević (Freja Basket, Norveška), pobeda nad Filingenom 94:78 – 7p (2-6 iz igre za 23 min), 3sk, 4ast
Ognjen Nišavić (Freja Basket, Norveška), pobeda nad Filingenom 94:78 – 32p (13-21 iz igre za 36 min), 6sk, 12ast
Petar Kutlešić (Kungsberg, Norveška), pobeda nad Centrumom 103:79 – 22p za 30 min.

Sve prethodne učinke srpskih košarkaša pronađite na OVOM LINKU.