Počinju zatvorene kvalifikacije za Esports Balkan Ligu

LOL 6. dec. 202111:56 > 12:00
Podeli:
EBL liga
EBL liga

Od ponedeljka 6. decembra šest timova će se boriti za tri mesta u novoj sezoni zvanične balkanske LoL lige - Esports Balkan Lige.

Pred nama je kulminacija borbe za ulazak u Esports Balkan Ligu. Od ponedeljka do nedelje šest timova će se boriti za prolaz u plejof,u kom će tri od četiri tima obezbediti kartu za desetu sezonu EBL-a.

Timovi će biti podeljeni u dve grupe, u grupi A gledamo Spiritual Zero, XStream eSports i Auxesis Esports, dok će se u grubi B takmičiti Cyber Wolves Esports, SOVEJA i Method2Madness.

Po dva tima iz svake grupe prolaz dalje, u petak i subotu prve mečeve plejofa nakon čega dobijamo dva putnika za EBL, dok će u nedelju gubitnici tih mečeva igrati za finalni treći slot koji vodi u Esports Balkan Ligu.

Prenos kvalifikacija je na progamu od 18 časova od ponedeljka do petka, dok se mečevi u subotu i nedelju igraju od 12 časova, uz direktan prenos na Sport Klub Esportsu i Fortuna Esports Jutjub kanalu.

Ovo su sastavi u kojima će se timovi takmičiti za svoje mesto u Esports Balkan Ligi.

Cyber Wolves Esports:

Top lane: Klemen „KenRuto“ Kuri (Slovenija)
Jungle: Antonio „De Sidere“ Dostinov (Severna Makedonija)
Mid lane: Nikola „Pesho“ Peshevski (Severna Makedonija)
ADC: Benjamin „Subbex“ Rebernik (Slovenija)
Support: Jakob „Lauxio“ Dovgan (Slovenija)

XStream eSports:

Top lane: Nuno „Darky“ Esteves (Portugal)
Jungle: Antal Dragos „DragosWG“ Emanuel (Rumunija)
Mid lane: Alin „Sin“ Valentin Sin (Rumunija)
ADC: Eduard-Maximillian „MagmA“ Melchiori (Rumunija)
Support: Oltean Eduard „D0kai“ Emanuel (Rumunija)

Spiritual Zero:

Top lane: Nikola „Sestricka Diabla“ Jovanović (Srbija)
Jungle: Amoiridis „Fame“ Basilis (Grčka)
Mid lane: Luka „Cveta“ Cvijetić (Srbija)
ADC: Lovro „A Kawaii Potato“ Jukič (Hrvatska)
Support: David „Deffaren“ Lehto (Švedska)

SOVEJA:

Top lane: Juliusz „Zora“ Dan (Poljska)
Jungle: El-Lakkis „Acrozo“ Mohamad (Rumunija)
Mid lane: Bartosz „ghastlyy“ Szczesia (Poljska)
ADC: Zica „Zeklja“ Ianis (Rumunija)
Support: Gherunda „M G“ Mihai (Rumunija)

Auxesis Esports:

Top lane: Vicente „Audax“ Mendez (Španija)
Jungle: Veselin „Hatred“ Popov (Bugarska)
Mid lane: David „2Cups“ Delovski (Severna Makedonija)
ADC: Riccardo „Creon“ Santarelli (Italija)
Support: Nuno „Feeda “ Sardinha (Portugal)

Method2Madness:

Top lane: Niklas „nBeezy“ Wulff (Nemačka)
Jungle: Robert „yOFT“ Martin (Estonija)
Mid lane: Rolf „Ruf“ Hein (Estonija)
ADC: Bazso „Kisze“ Martin (Mađarska)
Support: Mihail „FrostMorning“ Catalin Toma (Ruminija)

Komentari

Vaš komentar