Angelovski: Ovacije navijača govore kako smo igrali

Vesti EURO 17. jun 202118:15 4 komentara
Robert Ghement - Pool/Getty Images

Selektor Severne Makedonije Igor Angelovski zadovoljan je izdanjem svog tima, posebno u drugom poluvremenu, iako je zabeležen poraz od Ukrajine u drugom kolu grupe C Evropskog prvenstva rezultatom 2:1.

Makedonci su odigrali loše prvo poluvreme, u kojem su primili oba pogotka, i veoma dobro drugo kada su postigli jedan. Na kraju, nisu uspeli da osvoje istorijski bod na EURO.

Povezane vesti

Nismo imali sreće. Gol Pandeva poništen je zbog ofsajda od nekoliko centimetara. U drugom poluvremenu smo bili odlični i pokazali zbog čega smo na Evropskom prvenstvu. Ovacije navijača na kraju utakmice pokazatelj su kako smo odigrali„, rekao je Angelovski.

Posle dva poraza, šanse za prolaz u osminu finala praktično ne postoje uoči duela sa Holandijom na zatvaranju grupne faze.

Odigraćemo hrabro. Nema većeg motiva nego igrati protiv Holandije. Nadam se da ćemo uspeti da barem osvojimo jedan bod„, dodao je Angelovski.

Okršaj na Johan Krojf areni na programu je 21. juna.

Gde gledati EURO 2020?

Sve utakmice Evropskog prvenstva u fudbalu možete da pratite na kanalu Nova S. Gledaoci koji nisu na SBB mreži, takmičenje najboljih evropskih reprezentacija mogu da gledaju bilo gde i preko bilo kog interneta u Srbiji uz specijalni EON TV paket – EON Evropsko. (PROMO)