Arnautović: Da je bilo sreće pobedili bismo posle 90 minuta

Vesti EURO 27. jun 20211:08 5 komentara
Austria's Marko Arnautovic
REUTERS/Laurence Griffiths

Reprezentativac Austrije Marko Arnautović smatra da je njegova reprezentacija bila bolja od Italije i da je trebalo već u regularnom vremenu da obezbedi plasman u četvertfinale.

Povezane vesti

Meč osmine finala je posle 90 minuta završen nerešeno 0:0, a Italija je u produžerku pobedila sa 2:1.

Austrijanci su tokom regularnog dela poveli golom Marka Arnautovića, ali VAR je ipak poništio pogodak nakon pregledanja snimka.

Teško mi je da nađem reči. Da je bilo malo sreće, pobedili bismo Italiju već posle 90 minuta. Odigrali smo zaista dobro i stvorili šanse, ali mogli smo bolje da ih završimo. Pohvale celom timu i svima koji su učestvovali u tome„, rekao je posle eliminacije Marko Arnautović.

Italija će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz duela Belgija – Portugal.

Gde gledati EURO 2020?

Sve utakmice Evropskog prvenstva u fudbalu možete da pratite na kanalu Nova S. Gledaoci koji nisu na SBB mreži, takmičenje najboljih evropskih reprezentacija mogu da gledaju bilo gde i preko bilo kog interneta u Srbiji uz specijalni EON TV paket – EON Evropsko. (PROMO)