Bejl: Sad smo razočarani, ali pokazali smo karakter i srce

Vesti EURO 26. jun 202122:17 0 komentara
Wales' Joe Rodon and Gareth Bale Bejl vels
REUTERS/Koen Van Weel

Reprezentativac Velsa Garet Bejl bio je razočaran posle ubedljivog poraza od Danske 0:4 i eliminacije sa EURO 2020.

Povezane vesti

Velšani su teškim porazom završili takmičenje u osimini finala, ali Bejl smatra da je rezultat previsok.

Očigledno je da smo sad svi skrhani i razočarani. Mislim da smo u prvih 20-25 minuta u prvom poluvremenu odigrali vrlo dobro. Imali smo potpunu kontrolu i stvarali šanse. U nastavku smo pali i moramo da izvučemo pouke. Ipak, nastavili smo da se borimo kao i uvek. Pokazali smo pravi karakter i srce. Znam da rezultat možda ne pokazuje pravo stanje na terenu, ali srećan sam zbog momaka, koji su dali sve od sebe„, smatra Garet Bejl.

Reprezentativac Velsa poželeo je Dancima sreću u nastavku takmičenja.

Oni su dobar tim. Veoma su organizovani. Želimo im sve najbolje u nastavku turnira. Nama ostaje da se vratimo kući i ponovo spremimo za septembar„, zaključio je Garet Bejl.

Danska će u četvrtfinalu igrati protiv pobednika iz duela Holandija – Češka.

Gde gledati EURO 2020?

Sve utakmice Evropskog prvenstva u fudbalu možete da pratite na kanalu Nova S. Gledaoci koji nisu na SBB mreži, takmičenje najboljih evropskih reprezentacija mogu da gledaju bilo gde i preko bilo kog interneta u Srbiji uz specijalni EON TV paket – EON Evropsko. (PROMO)