Golgeter Fiola: Jedan od najlepših dana u životu

Vesti EURO 19. jun 202118:47 > 22:48 0 komentara
Hungary's Attila Fiola EURO 2020
REUTERS/Tibor Illyes

Strelac gola za Mađarsku Atila Fiola oduševljen je igrom svoje selekcije protiv svetskog prvaka Francuske i ambijentom na "Puškaš areni".

Povezane vesti

Atila Fiola doveo je Mađarsku u vođstvo golom u nadoknadi prvog poluvrermena, a izjednačio je Antoan Grizman u 66. minutu – 1:1.

Postigli smo fantastičan rezultat sjajnom timskom igrom. Ponosan sam na ekipu, takođe i na navijače. Ovo je jedan od najlepših dana u mom životu„, rekao je Atila Fiola.

Mađari su prikazali odličan fudbal protiv aktuelnih svetskih prvaka.

Bilo je sjajno videti koliko je ekipa igrala dobro. Pokazali smo mnogo hrabriji fudbal u napadu nego protiv Portugala u utorak. Danas je sve bilo neverovatno„, smatra strelac vodećeg gola na meču.

Mađari su osvojili prvi bod na EURO, a u poslednjem meču u grupi u sredu 23. juna igraju protiv Nemačke u Minhenu.

Gde gledati EURO 2020?

Sve utakmice Evropskog prvenstva u fudbalu možete da pratite na kanalu Nova S. Gledaoci koji nisu na SBB mreži, takmičenje najboljih evropskih reprezentacija mogu da gledaju bilo gde i preko bilo kog interneta u Srbiji uz specijalni EON TV paket – EON Evropsko.(PROMO)