Asistencija Milinkovića-Savića za trijumf Lacija

Serie A 10. jan 202117:25 > 17:54 0 komentara
REUTERS/Daniele Mascolo

U 17. kolu Serije A, Lacio je kao gost savladao Parmu 2:0. Srpski reprezentativac Sergej Milinković asistirao je Kajsedu kod drugog gola u 67. minutu. Prethodno je Rimljane u vođstvo doveo Alberto u 55. minutu.

Sa dva gola u prvih 25 minuta Verona je slomila otpor Krotonea. Pogodili su Hrvat Kalinić u 16 i Dimarko u 25. minutu. Gosti su do počasnog gola došli preko Mesijasa u 55.minutu. Ceo meč za Veronu je odigrao mladi Ivan Ilić, a na drugoj strani istu minutažu u Krotoneu su imali Vladimir Golemić i Miloš Vulić.

#related-news_1

Veliku radost Napoliju doneo je Bakajako. Francuski internacionalac je pogodio u nadoknadi vremena za pobedu Napolitanaca u Udinama rezultatom 2:1. Gosti su do vođstva stigli preko Insinjea,koji je bio precizan sa bele tačke, dok je izjednačenje Udinezeu doneo Lasanja u 27. minutu.