Proradio – Joveljić dvostruki strelac za Volfsberger

Austrija 3. okt. 202019:14 > 19:16
Martin Rose, Getty Images

Fudbaleri Sankt Peltena, Austrije iz Beča i Admire ostvarili su pobede u subotnjim mečevima četvrtog kola austrijske Bundeslige.

Sankt Pelten je u gostima savladao ekipu Volfsbergera rezultatom 4:2. Strelci za pobednički tim bili su Hugi u 11. iz penala i 22. minutu, Grozurej u 37. i Halper u nadoknadi, dok je dvostruki strelac za Volfsburger bio Dejan Joveljić.

Srpski napadač koji je letos iz Ajntrahta došao na pozajmicu u austrijsku ekipu mreži rivala pogađao je u 15. i 48. minutu, a u 71. minutu je zamenjen.

Joveljiću su to bili prvi golovi u dresu Volfsbergera. iskusni Nemanja Rnić nije ulazio u igru.

Austrija je u gostima bila bolja od Tirola golovima Vimera u 46. i Sarkarija u 75. minutu, dok je Admira savladala Rid 3:1.

Treći gol za domaće postigao je internacionalac iz Bosne i Hercegovine Tomislav Tomić.