Ex-Yu lige 11. avg 201823:03 > 23:08
Printscreen

U tri meča četvrtog kola u Premijer ligi pobedu je u subotu zabeležila samo Sloboda.

Sloboda je kao gost savladala novajliju u ligi, Tuzla siti sa 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Antonio Vidović u 63. minutu. Sloboda je od 73. minuta igrala sa igrčem manje jer je direktan crveni karton dobio Perica Ivetić, ali domaćin brojčanu prednost na terenu nije uspeo da iskoristi.

Sarajevo je pred svojim navijačima osvojilo samo bod protiv GOŠK Gabele. Bilo je 1:1.

Gol je za domaćina već u šestom minutu postigao Mersudin Ahmetović, a gostima iz Hercegovine bod je doneo pogodak Luke Ankunovića u 59. minutu.

U duelu Krupe i Mladosti Doboj Kakanj – četiri gola i dva crvena kartona, a na kraju nerešeno 2:2.

Prvo poluvreme pripalo je Krupi koja je golovima Koljića i Marjanovića do odlaska na odmor povela sa 2:0. Gosti su se probudili u nastavku. Bojo je smanjio na 2:1 u 70. minutu. U 84. su oba tima ostala sa igračem manje, a u prvom minutu nadoknade Mujagić donosi bod Mladosti.