Het – trik Bilbije za pobedu Zrinjskog, slavio i Radnik

Ex-Yu lige 27. okt 201818:29 > 18:31
Printscreen

U prva četiri meča 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine pobede su zabeležili Zrinjski, Radnik i Mladost, a u duelu Slobode i Tuzla sitija bilo je nerešeno.

Fudbaleri aktuelnog šampiona Zrinjskog nastavljaju „poteru“ za liderom na tabeli, a sa utakmicom više nakon pobede protiv Čelika imaju dva boda manje od Sarajeva.

Zrinjski je u Mostaru sa 3:0 bio bolji od Čelika, a het – trik je postigao Nemanja Bilbija.

Radnik je u Bijeljini bio bolji od Širokog Brijega i slavio sa 2:1. Domaćin je do pobede došao nakon preokreta nakon što je Široki poveo golom Eliomara u 40. minutu. Samo dva minuta kasnije Peco postiže gol za izjednačenje, a u 65. minutu Hadžić donosi Bijeljincima pobedu.

Mladost je istovetnim rezultatom (2:1) savladao Krupu, a u duelu Slobode i Tuzla sitija bilo je 1:1.