Nova pobeda Radnika za niz od pet bez poraza

Ex-Yu lige 16. mar 201917:15 > 17:41
Printscreen

U subotu su odigrana dva duela 23. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Do pobeda su došli Radnik iz Bijeljine i Čelik iz Zenice.

Radnik iz Bijeljine slavio je na gostovanju Mladosti Doboj Kakanj gde je slavio rezultatom 3:0.

Golom Đurića u 17 minutu poveli su gosti, a domaći su dva minuta kasnije ostali sa desetoricom na terenu jer je Horić dobio direktan crveni karton.

Brojčanu prednost su gosti iskoristili da meč reše do kraja prvog poluvremena. Irfan Hadžić je za manje od minut postigao dva gola i tako postavio rezultat na konačnih 3:0. Radniku je ovo peti meč bez poraza, a druga vezana pobeda.

Čelik je slavio na gostovanju Slobodi, a gol vredan tri boda delo je Dilavera koji se u strelce upisao u 19. minutu.