Tuzli jedan gol razlike dovoljan za prvo mesto

Ex-Yu lige 15. sep 201921:39 > 21:41
Printscreen

U nedelju je u Premijer ligi Bosne i Hercegovine kompletirano osmo kolo, a Tuzla siti sledeći vikend dočekaće na prvom mestu.

Tuzla siti slavila je na gostovanju Širokom Brijegu 3:1, a kako je Sarajevo pobedilo Zvijezdu 09 rezultatom 2:0 gol razlika na prvom mestu drži ekipu iz Tuzle.

Tuzla siti je do pobede na gostovanju Širkom došla nakon preokreta jer je domaćin poveo preko Marića u 12. minutu. Ubiparip je u 40. minutu sa bele tačke gostima doneo izjednačenje, a preokret je usledio u nastavku.

Husejinović je u 51. minutu doneo svom timu vođstvo, a Ubiparip je novim golom završio posao.

Sarajevo je do pobede protiv Zvijezde 09 došla golovima Mustafića i Ahmetovića.

Oba tima sada imaju isti skor – po pet pobeda, dva remija i poraz. Uz za jedan gol bolju gol razliku Tuzla siti je na prvom mestu na tabeli.