Rođeni kao nekad: Mulić najavio sigurnu pobedu Veleža

BIH 16. okt. 202021:56 > 22:23
Foto FK Velež Mostar

U poslednjem meču 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine igranom u petak ekipa Veleža je u Mostaru savadala Slobodu iz Tuzle sa 3:0.

Vodeći gol za Rođene postigao je Fejsal Mulić, nekadašnji mladi reprezentativac Srbije. Momak iz Novog Pazara mrežu Tuzlaka zatresao je u 11. minutu za 1:0.

Povezano

Tim rezultatom završeno je prvih 45 minuta, da bi gosti bolje ušli u drugo poluvreme, ali je odbrana Veleža odolela njihovim napadima.

Ekipa trenera Feđe Dudića uzvraća u 57. minutu i Nemanja Anđušić drugi put na meču trese mrežu Tuzlaka. Konačan rezultat postavlja zapaženi Samir Radovac u 83. minutu.

Velež je posle ove pobede došao na četvrto mesto sa 18 bodova, koliko ima i trećeplasirani Željezničar (sa čak tri utakmice manje), dok je Sloboda osma sa 13 bodova.

Ranije u toku dana Zrinjski je kao gost ubedljivo savladao Siti u još jednom obračunu Mostaraca i Tuzlaka, dok je Radnik u Bjeljini bio bolji od Borca