Sarajevo nepobedivo, Borac siguran

Ex-Yu lige 25. okt 202020:52 > 20:54
Printscreen Twitter FK Sarajevo

U nedelju su u Premijer ligi na programu bila tri meča 12. kola. Sarajevo je nastavilo seriju bez poraza.

Fudbaleri Sarajeva odigrali su 11. meč sezone i upisali devetu pobedu savladavši na svom terenu Krupu 3:0. Sarajevo ima skor od devet pobeda i dva remija. Krupa je odigrala svih 12 mečeva, a ovo joj je deveti poraz.

Do novog trijumfa Sarajevo su vodili Tatar i Rahmanović.

Tatar je bio strelac sa bele tačke u šestom minutu meča da bi Rahmanović nakon pola sata igre poviso na 2:0.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Rahmanović je drugim golom na meču postavio konačan rezultat.

U narednom kolu, Sarajevo dočekuje Mladost Doboj Kakanj, a Krupa će biti domaćin Tuzla sitiju.

Borac je do osme pobede u sezoni, u svom 12. meču, došao na gostovanju Mladosti gde je slavio 2:0. Oba gola za Banjalučane postigao je Jovo Lukić.

U poslednjem duelu dana Radnik i Sloboda su remizirali u Bijeljini 1:1.