Dva gola Vušurovića u zlata vrednoj pobedi Radnika

BIH 7. mar. 202118:54
fudbal lopta stadion
Shutterstock, Inc

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine u pretposlednoj utakmici 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine pobedili su Mladost Doboj Kakanj rezultatom 3:1.

Radnik je protiv direktnog konkurenta u borbi za opstanak ostvario važan trijumf i sa 19 bodova na deobi devetog mesta izjednačio se sa gostujućim timom.

Krupa je pretposlednja sa 14, dok Olimpik iz Sarajeva, koji u ponedeljak dočekuje Slobodu, ima 13.

Ekipa iz Bijeljine je na poluvremenu imala dva gola prednosti, a dvostruki strelac bio je crnogorski internacionalac Milan Vušurović. Dvadesepetogodišnji veznjak upisao je četiri pogotka u 11 mečeva za tim ih BiH.

Tračak nade gostima doneo je Anel Dedić pogotkom u 82. minutu, međutim, Enel Huseinbašić je u nadoknadi overio pobedu svog tima.