Jarčevima pripao derbi začelja, Jojić asistent

Bundesliga 20. jan 201820:14 > 20:26
Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Keln se diže iz mrtvih! Jarčevi vezali treću pobedu u Bundesligi!

Fudbaleri Kelna pobedili su u gostima svog direktnog konkurenta u borbi za opstanak u eliti Hamburg rezultatom 2:0 u utakmici 20. kola fudbalskog prvenstva Nemačke.

Strelac oba gola bio je Simon Terod u 27. i 67. minutu.

Juja Osako je uputio centaršut prilikom izvođenja kornera, koji je „pokupio“ Simon Terod i udarcem u donji desni ugao šutirao za 1:0.

Kod drugog gola Terod je odlično ispratio loptu koju mu je uputio Miloš Jojić i šutirao nisko sa ivice šesnaesterca za 2:0.

Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Svih 90 minuta za domaćine je odigrao reprezentativac Srbije Filip Kostić, koji je imao dve odlične šanse su 12. i 41. minutu, ali nije imao sreće prilikom realizacije.

Pred ove dve ekipe je grčevita borba za opstanak, s obzirom na to da je Hamburg pretposlednji sa 15 bodova, dok je Keln poslednji sa 12.

Jarčevi su sve tri pobede ove sezone postigli u tri posledna kola.